48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Командами сильніші львів’яни


У м.Новій Каховці 17 травня 2011р. закінчився чемпіонат України зі стрільби з лука.
В останній день змагань відбулися командні турніри. Як у чоловіків, так і у жінок перемогу святкували львівські лучники. А опонентами обидвох команд у фіналі були чернівецькі спортсмени. Чоловіки перемогли 226:207, жінки – 204:202.
У складі чоловічої команди честь Львівщини захищали вихованці ЛУФК Маркіян Івашко (вип. 1996р.), Дмитро Грачов (вип. 2001р.) та Дмитро Марченко і Юрій Гавелко. За жіночу збірну області виступали Олена Кушнірук, Катерина Соколенко (обидві – вихованки ЛУФК), Катерина Яворська і Дарія Грачова.
У загальнокомандному заліку серед областей сильніші львів’яни, в активі яких 1130 очок. Другі – харків’яни – 925 очок, на третьому місці чернівецька обл. – 745оч.
Підсумкові результати змагань:
Чоловіки
1.       Львівська обл.
2.       Чернівецька обл.
3.       Сумська обл.
 
Жінки
1.       Львівська обл.-І
2.       Чернівецька обл.
3.       Харківська обл.
4.       Львівська обл.-ІІ
Джерело: www.archery.lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лука