Стрільба з лука : Подвійна «бронза» Георгія Іваницького

Георгій ІваницькийДві бронзові нагороди виборов студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл та клубів, який 6-10 квітня 2011р. пройшов у Новій Каховці.
Спочатку Георгій відзначився в особистій першості серед чоловіків. У півфіналі він поступився чернівчанину Андрію Дорохову 4:6, а в поєдинку за ІІІ місце переміг Дмитра Шаматріна з Сум 6:5. Другу «бронзу» Іваницький здобув у міксті (змішані пари) разом з ученицею 10 класу Інною Курченко. У малому фіналі пара ЛУФК подолала земляків з СДЮШОР «Електрон» 127:123.
Цими змаганнями у лучників стартував літній змагальний сезон.

2.       К.Яворська/С.Карпенко (Львів)
3.       І.Курченко/Г.Іваницький (Львів, УФК)

Стрільба з лука

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях