ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Тиждень математики


                                     Підсумки тижня математики

      З 17 по 24 жовтня 2016 року в Львівському училищі фізичної культури вчителями Задорожною І.І., Качкевич Л.Г. та Стасишин У.І. був проведений тиждень математики під гаслом «Математичний розум у здоровому тілі». Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до вивчення математики, пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Для проведення тижня були задіяні учні 7-11 класів, які були організаторами різних видів змагань.
Протягом тижня на уроках математики та інформатики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя видатних вчених математиків. Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, розв’язавши ряд кросвордів, були розв’язані цікаві задачі, виготовлено ряд газет на математичну тематику.
Найцікавіші газети виконали учні 8-Б Бодоряк Владислав та 9-А Тарновська Евеліна.
З учнями 7 класу вчителем математики Задорожною І.І. був проведений цікавий інтелектуальний марафон «Крок до зірок». На початку гри було створено дві команди, кожна з яких об’єднала знавців математики з відділення футболу та водного поло.
Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість.
Команда водного поло здобула І місце і була нагороджена «золотою» зірочкою, а команда футболістів посіла ІІ місце та нагороджена «срібною» зірочкою.




Цікаво пройшов урок алгебри в 11-Г класі під назвою «Хто перший встав – того й капці». Учасники гри були активними, чітко відповідали на завдання конкурсу. Вони показали свої набуті знання і вміння з математики. Всі учасники були нагороджені медалями від «Функції».





Вчитель Качкевич Л.Г. у 8-Б класі провела яскравий урок змагання «Зоряний час». Дві команди учнів «Розумники» та «Винахідники» показали свої знання з алгебри та геометрії змагаючись у різних конкурсах. Діти показали вміння спрощувати вирази із степенями та застосовувати формули скороченого множення, розв’язувати задачі з геометрії на знаходження невідомих кутів та знання математичних понять. Всі учні були активними учасниками.





Протягом тижня математики всі учні писали письмову роботу на визначення кращого математика училища. 
В першу десятку переможців цього конкурсу ввійшли: 

Прізвище, ім’я Бали Клас
1 Жеплінська Марта 98 10-А
2 Попівняк  Марко 97 8-А
3 Малакі  Олексій 96 8-А
4 Груша  Микита 94 8-А
5 Санніков  Микола 94 8-Б
6 Савчук Марина 94 11-В
7 Нестерук Олександр 92 11-Б
8 Кашуба Михайло 91 8-А
9 Клещенко  Сергій 90 11-Б
10 Лукіянчук  Дмитро 89 10-В
 
Всі учні переконалися, що її Величність МАТЕМАТИКА буває різною — веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою. Сподіваємось, що тепер не знайдеться особи, яка б вважала математику «сухою наукою».
 
Прізвище, ім’я Бали Клас
1 Жеплінська Марта 98 10-А
2 Попівняк  Марко 97 8-А
3 Малакі  Олексій 96 8-А
4 Груша  Микита 94 8-А
5 Санніков  Микола 94 8-Б
6 Савчук Марина 94 11-В
7 Нестерук Олександр 92 11-Б
8 Кашуба Михайло 91 8-А
9 Клещенко  Сергій 90 11-Б
10 Лукіянчук  Дмитро 89 10-В
11 Назарчук Роман 89 8-А
12 Падошик  Анастасія 88 11-А
13 Сивак  Аліна 85 11-А
14 Гойда Даниїл 85 11-Б
15 Дринов Максим 84 11-Б
16 Прусак Руслан 83 9-В
17 Солтис Богдана 83 11-А
18 Пустовий  Антон 83 11-Г
19 Агаджанов Чінгіз 82 7
20 Сич   Олексій 82 10-В
21 Сич  Андрій 82 8-А
22 Чаленко  Катерина 82 11-А
23 Комарова Олександра 82 11-В
24 Панчишин  Марко 82 11-Г
25 Іванів  Вікторія 81 10-Б
26 Черненко Марта 81 10-Б
27 Мудрик  Владислав 81 10-В
28 Бойко  Максим 81 8-А
29 Хоменець Олександра 81 8-А
30 Трач Юлія 80 9-А
31 Плескун Руслан 80 10-А
32 Осика Максим 80 10-Б
33 Зуб  Юрій 79 10-А
34 Шостак  Мар’яна 79 10-Б
35 Романік Микола 79 10-В
36 Грозний-Фіалковський Кирило 79 8-А
37 Скобельська  Манола 79 8-А
38 Чемердовська Едіта 79 11-А
39 Бондарук Марко 79 11-Г
40 Братковська Марина 78 7
41 Полащенко Павло 78 7
42 Зубач  Андрій 78 10-Б
43 Мороз  Вікторія 78 11-А
44 Ваулін  Павло 78 11-В
45 Паневник  Денис 78 11-Г
46 Фокащук Назарій 77 9-Б
47 Данилова Дарія 77 9-В
48 Баблюк Денис 77 10-А
49 Штибель Діана  77 8-Б
50 Макар Соломія 77 11-А
51 Демоненко Денис 77 11-В
52 Яремко  Діана 76 9-В
53 Шмульська Ірина 76 10-Б
54 Денега Артем 76 10-В
55 Кузьма  Юрій 76 11-Г
56 Ібрагімов  Роман 75 7
57 Колодяжна Анастасія 75 10-А
58 Ковалик Софія 74 10-Б
59 Воробець  Роман 73 9-В
60 Нагірна Ілона 72 11-В
61 Ничик  Яна 71 11-В
62 Самсонов Єгор 70 8-Б
63 Гричан Ярослав 70 11-А
64 Лопачак  Сергій 70 11-В
65 Басараб Арсен 69 9-В
66 Кропивник Микола 69 10-А
67 Подлевський Ігор 69 10-Б
68 Щерба  Вероніка 69 8-Б
69 Мокрик  Мар’ян 68 9-Б
70 Реган руслан 66 9-Б
71 Степаненкова Тетяна 65 10-А
72 Братковська Ольга 65 10-Б
73 Білійчук Андрій 65 10-В
74 Стасюк  Данило 65 10-В
75 Рябоволова Вероніка 64 11-А
76 Глушко  Іван 62 7
77 Стень Сергій 62 9-Б
78 Демків  Станіслав 62 11-Б
79 Дмитрійчук Дмитро 61 10-А
80 Махінка Денис-Павло 61 8-А
81 Бекерська Юлія 60 10-А
82 Музиченко Олексій 60 10-А
83 Чорний  Михайло 60 8-А
84 Лавренчук  Анастасія 60 11-А
85 Козак Катерина 59 9-В
86 Вовк Ярина 59 10-А
87 Данча  Софія  59 10-Б
88 Мартиняк  Юрій 59 10-В
89 Плескун Роман 59 8-А
90 Ткач  Андрій 59 8-Б
91 Гойда Яків 58 7
92 Козловський  Денис 58 7
93 Балух  Ігор 58 9-В
94 Голуб  Анна 58 10-Б
95 Калинчук Тимофій 58 10-В
96 Сапуга Марко 58 8-А
97 Сулик Марія 57 9-А
98 Терета Валерія 57 10-А
99 Балацький  Юрій 57 10-Б
100 Зелик Арсеній 56 7
101 Цюрпалевич Аліна  56 9-А
102 Іваночко Анастасія 56 9-В
103 Козак  Богдан 56 10-В
104 Петрусенко Артемій 56 8-Б
105 Біда  Назарій 56 11-В
106 Соболєва Юлія 56 11-В
107 Винник Марія 55 9-А
108 Слюсар Денис 55 9-Б
109 Гудзінський Вадим 55 10-В
110 Приступа Уляна 55 8-А
111 Прокоп'як  Ірина 55 8-Б
112 Харжевський  Петро 55 11-Б
113 Cкіпор  Дмитрій 55 11-В
114 Антощак  Вероніка 54 10-А
115 Васютик Денис 54 8-А
116 Серетко Анастасія 54 8-A
117 Булах Єва   54 8-Б
118 Винник Соломія 53 9-А
119 Марків Павло-Ростислав 53 8-А
120 Олексів  Віталій 53 11-Б
121 Юрін Ігор 53 11-Б
122 Головко Юлія 53 11-В
123 Гавронський  Василь 52 7
124 Онищук Софія 52 7
125 Ковальчук Юрій 52 9-Б
126 Яремчук Вадим 52 9-Б
127 Наумова Жанна 52 9-В
128 Андрухів Іванна 52 10-А
129 Дурдас Андрій 52 8-А
130 Майкут Христина 52 8-Б
131 Готра Михайло 52 11-Б
132 Піхоцький  Максим 52 11-Б
133 Сливинська Надія 52 11-В
134 Козак Станіслав 52 11-Г
135 Губицький  Олександр 51 10-В
136 Дяченко Олеся 51 8-Б
137 Тельмінов  Данило 50 7
138 Мацола Дарина 50 9-А
139 Шепіленко Анастасія 50 10-А
140 Алєксєєв Костянтин 50 10-Б
141 Тимчак  Борис 50 10-Б
142 Замулянець Андрій 50 10-В
143 Безсмертна Олександра 50 8-Б
144 Яценко Василь 50 8-Б
145 Галикін  Данило 49 7
146 Дмитрук Вікторія 49 7
147 Ходор Марія-Владислава 49 9-В
148 Шмига Максим 49 9-В
149 Война Руслана 49 10-Б
150 Фостяк  Ольга 49 10-Б
151 Горох Валентин 49 10-В
152 Хмелевський Віктор 49 10-В
153 Охоцький  Назарій 49 8-А
154 Хлань  Максим 49 8-А
155 Бодоряк  Владислав 49 8-Б
156 Руніч  Василь 49 11-Б
157 Заставна Ірина 49 11-В
158 Стасів Віктор 49 11-Г
159 Дубовий Івана 48 7
160 Шарабура Єгор   48 7
161 Воронова  Марія-Ліза 48 10-Б
162 Фроляк Валентина 48 10-Б
163 Юришка Віталій 48 8-А
164 Мул   Олександр 48 8-Б
165 Грабовський Руслан 48 11-Б
166 Братікова Дарія 48 11-В
167 Дорофєєва Анна 48 11-В
168 Левченко  Владислав 48 11-Г
169 Гентош Анастасія 47 7
170 Винницький Василь 47 9-А
171 Квіт  Віктор 47 10-В
172 Петрук  Нікіта 47 8-А
173 Никифорук Діана 47 8-Б
174 Кормош  Іван 47 11-Б
175 Солодуха Тетяна 47 11-В
176 Гінка Анна-Лаура 46 9-А
177 Лісовий  Михайло 46 10-Б
178 Ніколаєв  Дмитро 46 8-Б
179 Харчук  Назар 46 11-Б
180 Джура Орест 46 11-В
181 Пилипів Олег-Роман 45 9-А
182 Тимофіїв  Христина 45 10-А
183 Прокопчук Крістіна  45 10-Б
184 Панчишин  Орест 45 11-Б
185 Караїм Максим 44 9-Б
186 Гогсадзе Микола 44 10-В
187 Наконечний  Роман 44 10-В
188 Попик  Михайло  44 8-Б
189 Озимок  Дмитро 44 11-А
190 Федун  Юлію 43 7
191 Подчешинський  Ілля 43 9-Б
192 Хомик  Назар 43 11-Г
193 Мох Олександра 42 7
194 Почапський Роман 42 9-А
195 Гулевський Денис 42 9-Б
196 Гнідь Остап 42 9-В
197 Кучинський Олександр 41 7
198 Шомко Василь 41 7
199 Бондарєва Оксана 41 9-В
200 Мельнійчук  Вадим 41 10-В
201 Рибін Володимир 41 11-Г
202 Турецький  Сергій 41 11-Г
203 Юзьвяк Каріна 40 9-А
204 Вільховий Назар-Іван 40 9-Б
205 Васильків Катерина 40 10-А
206 Пихайленко  Софія 40 10-Б
207 Ільницький Василь 40 11-Г
208 Гнелицька  Олена 39 7
209 Матвіїв Юрій 39 7
210 Боднар Тарас 39 9-Б
211 Дідик  Роман 39 9-Б
212 Борисевич Яна 39 9-В
213 Данилюк  Артем 39 10-В
214 Дола Кирило 39 10-В
215 Лях  Ростислав 39 11-Б
216 Буць Ян-Данило 38 7
217 Боруцький Назарій 38 9-Б
218 Дубовський Денис 38 9-Б
219 Степанюк Віталій 38 9-В
220 Онишкевич  Катрін  38 10-Б
221 Толстяк Дмитро 38 8-А
222 Канака  Мар’ян 38 11-А
223 Сущак  Назар 37 9-Б
224 Булачек Володимир 37 9-В
225 Климишин Костянтин 37 9-В
226 Чекмак Андрій 37 9-В
227 Поріцький Ярослав 37 10-Б
228 Ткачук Даніела  37 8-А
229 Троян  Станіслав 37 8-Б
230 Слива  Роман 37 11-Б
231 Куля  Дмитро 37 11-Г
232 Дацюк Андрій 36 7
233 Боднар Михайло 36 9-А
234 Буртник Василь 36 9-Б
235 Шкребляк  Петро 36 9-В
236 Толстіков  Артем 36 8-Б
237 Свистіль  Віталій 36 11-Б
238 Сівко Георгій 35 9-Б
239 Повк Кароліна 35 8-А
240 Білий  Сергій 35 11-А
241 Куртяк  Богдан 35 11-Б
242 Панчишин Богдан 34 7
243 Волос Денис 34 9-В
244 Дмитришин Діана 34 9-В
245 Сваричевський Андрій 34 9-В
246 Галанчук Марта 34 11-А
247 Поляк Марія 33 7
248 Борисенко Вячеслав 33 9-Б
249 Білик Юрій 33 9-В
250 Толстой  Богдан 33 9-В
251 Децик  Назарій 33 11-А
252 Руденко Ілля 33 11-Б
253 Балог  Ярослав 32 9-Б
254 Кривич Олександр 32 11-А
255 Раделицький  Юрій 31 9-Б
256 Сліпець Остап 31 9-Б
257 Слічний  Степан 31 10-В
258 Рудюк  Володимир 31 11-Б
259 Куліков Ярослав 31 11-В
260 Штифанович Олександр 30 7
261 Бойчук Олег 30 9-Б
262 Бас Денис 30 9-В
263 Яковлев Микита 30 10-А
264 Бубняк Христина 30 11-А
265 Міклош  Вікторія 30 11-А
266 Колосова Анастасія 30 11-В
267 Дуняк  Юрій 30 11-Г
268 Протасевич Михайло 29 7
269 Пазеняк  Юрій 29 9-Б
270 Овчаренко Ангеліна 29 9-В
271 Петрушко Вікторія 29 9-В
272 Андрухів  Максим 29 10-Б
273 Шимков  Михайло 29 10-В
274 Вовк  Юрій 29 8-Б
275 Харковський Андрій 29 8-Б
276 Пазеняк Віталій 28 9-Б
277 Ходукін Михайло 28 9-Б
278 Микитюк  Максим 28 9-Б
279 Качмарик Роман 28 10-А
280 Васічкін  Юрій 28 10-Б
281 Ліщинський Володимир 28 8-Б
282 Сидорук Вадим 28 11-Б
283 Микитюк  Богдан 27 9-Б
284 Вовчак  Романна 27 10-А
285 Чудик  Оксана 27 10-А
286 Ільків Валентин 27 10-Б
287 Савчин Володимир 26 9-А
288 Микитюк  Назар 26 9-Б
289 Яблонський Андріан 26 9-Б
290 Бабіцька  Вікторія 26 10-А
291 Сікан  Данило 26 10-В
292 Зайцев  Віталій 26 11-Г
293 Посівнич Олег 25 9-В
294 Семенов  Дмитро 25 10-А
295 Сидоренко Юлія 25 10-А
296 Ільницький Олександр 25 10-Б
297 Бідний  Мирон 25 10-В
298 Нінець  Роман 25 10-В
299 Дудинський  Сергій 25 11-Б
300 Шевчук Артем 25 11-Г
301 Томищ Марія 24 9-А
302 Федорко Захарій 24 9-В
303 Алпеева Анастасія 24 10-А
304 Возний  Юрій 24 10-В
305 Гудзь  Назар 24 11-А
306 Погосян  Антон 24 11-В
307 Сова Юрій 24 11-В
308 Заяц  Тетяна 23 9-А
309 Кушнірук Ілона 23 10-А
310 Пилипенко Вікторія 23 10-Б
311 Потерейко Артур 23 8-Б
312 Бабський Нестор 23 11-В
313 Лавський Владислав 23 11-Г
314 Гілевич Крістіна 22 9-А
315 Семенюк  Павло 22 9-Б
316 Зелених  Катерина 22 10-А
317 Пециляк Артур 22 8-Б
318 Колесник  Юрій 22 11-Б
319 Фішер  Юрій 22 11-Г
320 Красуля Ніка 21 9-А
321 Тарновська Евеліна 21 9-А
322 Козак Мар’яна 21 10-А
323 Сарамака Дана 21 10-Б
324 Радчук Владислав 21 10-В
325 Лагаєвський  Павло 21 8-Б
326 Панченяк Владислав 20 9-В
327 Гудзий Святослав 20 11-Б
328 Мота Денис 19 9-Б
329 Канака  Олег 19 11-А
330 Романенков Валерій 19 11-А
331 Добровольський Дмитро 18 9-В
332 Смага Олена 18 11-А
333 Драбінська  Наталія 17 11-А
334 Левкович  Мирослав 17 11-А
335 Потапчук Крістіна 16 11-В


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види