54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Тиждень математики


                                     Підсумки тижня математики 2024
З 18.11 по 24.11.2024  у фаховому коледжі спорту проходив тиждень математики. Упродовж тижня учні брали участь у різноманітних конкурсах, що сприяли розвитку математичної культури та грамотності, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищенню інтелектуального рівня, формували  практичні навички застосування знань, які школярі здобули на уроках математики.Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, підвищення мотивації та пізнавального інтересу до математики.
  • Заходи були спрямовані на:
  • розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • уміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
  • підвищення інтересу до вивчення математики;
  • розвиток пізнавальної діяльності;
  • формування обов'язковості, відповідальності, креативності.
Розпочався тиждень математики активно:  діти розгадували кросворди, брали участь у виставці газет, вікторинах, конкурсах, крім цього кращі учні виконували завдання олімпіади.


У вівторок Стасишин У.І. з 9-В класом провела гру “Математичний експрес”, мета якої була сприяти підвищенню інтересу учнів до математики, розширенню їхнього кругозору, формувати вміння переносити надбані знання в нові нестандартні ситуації; розвивати логічне мислення, спостережливість, кмітливість; прагнення до виявлення ініціативи, розкриття й реалізації власного інтелектуального потенціалу; виховувати культуру математичного мислення, вміння працювати в команді задля досягнення спільної мети. Найактивнішими були Гаук Микола, Король Арсеній, Нагірний Кирил. Учні активно і точно відповідали на запитання, здобуваючи при цьому максимум балів, і переходили до наступної станції із запитаннями. Завдання були різного рівня складності та нестандартні за структурою.
 


Кобилецька О.І. провела захопливі математичні ВебКвести з учнями 7 та 8-х класів. Метою ВебКвестів було актуалізувати та поглибити знання учнів з тем «Степінь з натуральним показником», «Лінійні рівняння», «Трикутники». Учні класів були поділені на команди. Гравці по черзі шукали «приховані» об'єкти ВебКвесту на комп'ютері вчителя і розв'язували завдання з алгебри та геометрії – «ключі» для виходу з кімнати ВебКвесту. За правильні відповіді команди отримували бали та бонуси. З учнями 9-х класів ВебКвести Кобилецька О.І. проводила на уроках інформатики. Ця математична гра дала можливість залучити всіх учнів та в інтерактивній формі провести уроки. Найактивнішими були Труш Артем, Онуфрій Софія, Стрельцов Артур, Андрейчук Олександр (7 клас), Федак Тарас, Майданська Іванна, Возний Мирослав, Тодосійчук Артем (8-А кас), Мартиняк Артем, Курман Анна, Дмуховський Данило (8-Б клас).


Юрчишин О.Г. з 10-ми класами провела цікавий урок на тему: Оригамі та кусудама в математичних моделях. Цей урок поєднує мистецтво оригамі з математикою, показуючи, як геометричні фігури можуть бути використані для створення складних моделей. Учні вивчали основи оригамі, зокрема техніки складання та принципи симетрії. Вони також дізналися про кусудаму — традиційне японське оригамі, яке складається з кількох модулів, які з'єднуються разом. Урок включав  практичну частину, де учні самостійно створювали кусудами, використовуючи різні математичні принципи, такі як площі, об'єми та пропорції. Відзначились на уроці такі учні, як  Кутнів Максим, Дробко Софія, Попівняк Ліля, Боднарчук Юля, Матвійчук Ніка.
 

Також  Кобилецька О.І. провела інтегрований урок з математики та історії для учнів 8-А класу в Музеї історії науки і техніки, на який запросила вч.Юрчишин О.Г. і Нестерука Н.Ю. Відвідавши унікальну виставку раритетних зразків транспорту "Ретро гараж", учні ознайомилися з приватною колекцією велосипедів, мопедів та мотоциклів першої пол. — середини ХХ ст. Андрія Гладуна, зразками американського автопрому 70— 80 рр. ХХ ст. із збірки Тараса Майби та продукцією Львівського мотозаводу 50—70 рр. ХХ ст., що дало можливість сформувати комплексне уявлення про історію розвитку транспорту та комунікацій.
Родзинкою музейного уроку був математично-історичний квест, завдання до якого разом з екскурсоводом підготували вчителі. Дві команди учнів захоплено і наввипередки одну за одною розв'язували задачі квесту, але врешті перемогла дружба. Усі учасники заходу отримали сертифікати та подарунки.



Не відставали в роботі й учні 11-х класів, які разом з Стасишин У.І. провели Математичний STEM-КВЕСТ, який дав змогу відшукати основні математичні фігури, які були приховані за певною кількістю питань та підказок. Групи виконували завдання по  категоріях і відповідно набирали певну кількість балів. У кінці уроку учні, які мали максимальну кількість балів,отримали ключ з цифрою, яка була частиною коду до завершального етапу квесту. Активно  працювали під час квесту – це Єрошенкова К., Денека Д., Сивак В.(11-А), Дорош А., Любченко А., Цвігун В.(11-Б), Душний Б., Веремійчик Д., Канайло Е., Корчак О.(11-В)
Крім цього Стасишин У.І. залучила усіх учнів 11-х класів до проходження онлайн-тестів з математики, щоб орієнтуватися в успішності на сьогоднішній день.

 
З 9-А та 9-Б класами Юрчишин О.Г. провела нестандартний урок-гру "Графіки функцій", який був присвячений графікам функцій  і мав форму інтерактивної гри. Учні працювали в групах і отримували завдання, пов'язані з побудовою графіків різних функцій. Завдання включали   порівняння графіків, визначення координат точок перетворення, а також аналіз властивостей функцій. Урок було проведено динамічно та цікаво. Добре орієнтувались та проявили себе  Мигаль С., Павлось , Соболевська С, Петровська, Здріла В.


   Тиждень пройшов на високому науково-методичному рівні. Діти показали гарні знання, уміння та зацікавленість математикою. Учителі організовано та колективно сприяли активній участі дітей та якісному проведенню заходів.
Протягом тижня учні школи виготовляли математичні стінгазети, у яких проявили уміння відшукати цікаву інформацію, використовуючи різні джерела, свої художньо-естетичні таланти та навики малювання. Усі роботи були креативними та цікавими. Вчителі обрали 5-ку кращих робіт:
1.Шимон Вероніка 7 клас
2.Окопна Діана 9-А
3.Смірнов Павло 9-В
4.Хлян Софiя 8-Б
5.Петровська Софія 9-б
Також традиційно протягом тижня математики учні писали письмову роботу на визначення кращого математика коледжу. Отож, рейтинг кращих математиків:
1
Заплатинський Олег
10г
2
Федак Тарас
3
Малкова Олександра
11а
4
Возний Мирослав
5
Мартиняк Артем
6
Буйна Олеся
7
Труш Артем
7
8
Якиміа Анна-Марія
9
Демків Артем
10б
10
Паливода Євген
10б
11
Михайлюк Ольга
10в
12
Демський Дмитро
11в
13
Дорош Антон
11б
14
Цвігун Владислав
11б
15
Душний Богдан
11в
16
Курман Анна
17
Король Арсеній
18
Окопна Діана
19
Стойка Маріанна
7
20
Алєксєєва Соф'я
21
Полеванчук Сергій
22
Боднарчук Юля
10в
23
Єрошенкова Ксенія
11а
24
Кутнів Максим
10г
25
Федак Захар
10а
26
Петрина Ігор
10а
 

Фотосупровід заходів можна подивитися за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-tyzdenj_matematyky_2024.html

 
Підсумки тижня математики 2023
     З 20 по 25 листопада 2023р. у фаховому коледжі спорту проходив тиждень математики.  Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
     Розпочався тиждень математики  математичною п'ятихвилинкою, на якій був оголошений план проведення Тижня, завдання, які були поставлені перед учнями школи. Вчителі математики Стасишин У.І, Юрчишин О.Г. та Кобилецька О.І. намагались максимально залучити учнів до цікавих проектів та конкурсів.
    З учнями 7 класу вчителем Кобилецькою О.І. проведено урок-вікторину «Думай, рахуй, розв'язуй», який складався з бліцопитувань, ребусів, логічних задач та змагальних ігор. Діти демонстрували вміння спрощувати вирази зі степенями, доводити тотожності, розв’язувати вправи на додавання та віднімання одночленів та многочленів. Учні показали достатні результати з математики, уміння орієнтуватися у нестандартних умовах, злагоджену роботу в командах, збагатили свої знання з предмету. Всі активно працювали, кожен прагнув принести якомога більше балів своїй команді, особливо відзначились Ольшанський Олександр, Майданська Іванна, Возний Мирослав.

    

    А з учнями 8-х класів Кобилецька О.І. провела інтегровані уроки з інформатики та математики "Відомі математики на монетах і банкнотах України та світу". Учні створювали проекти на задану тему, що дало змогу поглибити знання учнів з історії математики та з'єднати їх з вивченням грошових знаків України та світу; розширити знання про математику та її використання у житті; ознайомити з відомими математиками, їх досягненнями та з візуальними прикладами математичних понять на монетах і банкнотах України та світу; сприяти розвитку інтересу до математики. Всі учні були активними, особливо відзначилися: Окопна Діана, Шекета Володимир (8-А), Павлось Дмитро, Балух Юрій (8-Б).

 
   9-ті класи разом з Юрчишин О.Г. виконували цікаві завдання для побудови графіків функцій. Вчителем був проведений  Математичний квест « Шукачі скарбів» . Учні намагались відшукати скарби, які були заховані у графіках. Отримуючи цікаві підказки та використовуючи в сукупності знання з обраної теми малювали графіки функцій та шукали таємниці. Учні були активними та допитливими. Серед усіх можна відзначити  Михайлюк О., Боднарчук Ю., Попівняк Л.(9-В), Панчишин М., Ксьонзик В., Демків А. (9-Б).


Не менш цікавим видався тиждень для учнів 10-х класів. Вчитель Стасишин У.І. разом з 10-В класом відвідали Львівську політехніку. Метою екскурсії було ознайомити учнів з винаходами, цікавими експозиціями та відомими математиками, які навчались і викладали у Львівській політехніці. Учні дізнались про те, що саме тут навчався і працював великий математик С.Банах. Вивчений ним лінійний простір, який отримав назву «простору Банаха», має велике значення для сучасної математики. Крім цього з усіма 10-ми класами Стасишин У.І. провела конкурс «Математичний експрес». Учні мали змогу  виробляти вміння, використовувати здобуті теоретичні знання на практиці; розвивати пізнавальні здібності,вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити. Вчитель задавала запитання, учні у свою чергу відповідали, якщо відповідь не правильна, наступний учасник мав змогу відповідати. В кінцевому результаті найбільше бонусів отримали: Малкова О., Щербацький М.(9-А), Цвігун В., Дорош А., Ричун О.(9-Б), Душний Б, Корчак О., Колесник А.(9-В).

З учнями 11-х класів Стасишин У.І. та Юрчишин О.Г. провели гру «Перший мільйон». Метою заходу було розвивати через гру інтерес до математики, її історії, читанню додаткової літератури, логічне мислення, пам'ять, увагу, самостійність, кмітливість. Виховувати цілеспрямованість, упевненість у собі, вміння і навички розмірковувати, розширювати кругозір, а також свідоме відношення до набуття знань, які допомагають перемогти, адже запитання були дуже цікавими і охоплювали весь курс математики. Найбільш кмітливими були Венгер Д., Купчинський П. (11-А), Скіцько А., Петрусь Д., Ярема О. (11-В) .


Протягом тижня учні школи виготовляли математичні стінгазети, у яких проявили уміння відшукати цікаву інформацію, використовуючи різні джерела, свої художньо-естетичні таланти та навики малювання. Усі роботи були креативними та цікавими. Вчителі обрали 5-ку кращих робіт:
1. Зріла Владислава 8-Б         
2. Півторак Катерина 10-А 
3. Василишин Артем 8-А     
4. Потерайко Денис 10-В     
5. Боднарчук Юля 9-Б

Також традиційно протягом тижня математики учні писали письмову роботу на визначення кращого математика коледжу. Отож, рейтинг кращих математиків:
1. Михайлюк Ольга 9-Б кл.                  
2. Скіцько Адріана 11-В кл.          
3. Майданська Іванна 7 кл.     
4. Боднарчук Юля 9-Б кл.                       
5. Зізіцький Максим 8-А кл.             
6. Цвігун Владислав 10-Б  кл.        
7. Олінський Денис 11-Г кл.    
8. Петрусь Домініка 11-В   кл.    
9. Ольшанський Олександр 7 кл.
10. Зуб Микита 10-В кл.            
11.Гусєв Едуард 11-Г  кл.           
12.Малкова Олександра 10-А кл.                                        
13. Венгер Денис 11-А кл.      
14. Клуб Максим 8-Б  кл.          
15. Колесник Артем 10-В  кл.  
16. Демків Артем 9-В  кл.        
17. Купчинський Павло 11-А  кл.                                        
18.Федак Захар 9-А  кл.             
19. Палій Арсен 10-Б  кл.           
20. Станчева Валерія 9-А  кл.    
21. Черненко Єгор 11-Бкл.

Фотосупровід заходів можна подивитися за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-matematyka.html
 
Підсумки тижня математики 2022

   З метою сприяння інтелектуальному розвитку учнів та вихованню любові до математики з 31.10-05.11.2022 року у Львівському фаховому коледжі спорту був проведений тиждень математики. Упродовж тижня учителями були заплановані заходи, підготовлені цікаві різноманітні завдання, які враховували вікові особливості та рівень підготовки учнів.
Робота педагогів Львівського фахового коледжу спорту була спрямована на:
- сприяння розвитку інтересу учнів до предмету;
- формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок учнів;
- забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності учнів.
Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи. Цікавим для учнів було розгадування кросвордів, ребусів між класами, у яких було поєднано знання з математики та образотворчого мистецтва, що сприяло підвищенню загального рівня культури учнів, розвитку їхньої творчої активності, формуванню товариських відносин в класах.
        Вчителем Стасишин У.І. з учнями 9-В класу в рамках тижня математики був проведений захід «Математичний калейдоскоп», на якому школярі проявляли свої математичні здібності та знання. Мета цього заходу: поглибити й розширити знання учнів про математику; розвивати пізнавальний інтерес, допитливість, логічне мислення, творчі здібності; виховувати любов до предмета, почуття колективізму. Вчитель використала різноманітні конкурси та цікаві завдання : «Анаграма», «Гонка за лідером», «Чорна скринька», «Математика і спорт» Найактивніше себе проявили: Душний Б.,Колтаков В., Корчак О., Ломницький Т., Демський Д., Колесник А., які не тільки добре знали формули і основні поняття, але й могли застосувати їх на практиці.

     Також Стасишин У.І. зацікавила учнів уроком – «Координатна площина», який був побудований у формі подорожі від певних точок у площині. Учні активно відшукували ключі і переміщались по координатній площині. Відмінно виходило у Дороша А. та Ричуна О.
          З учнями 11-Б класу вчителем Кобилецькою О.І.  проведено математичний турнір "Многогранники". Клас був поділений на три команди: «Тетраедр», «Гексаедр» і «Квадрат Леонардо». Під час турніру учні досліджували види та властивості многогранників, розв’язували завдання ЗНО попередніх років на тему "Многогранники" різної складності і отримували бонуси. Перемогу отримала команда «Тетраедр». Активними були всі учасники турніру, особливо відзначились Дмитренко-Батюта Н., Дячук Ю., Коваль В., Звір В., Марій В. Такі математичні змагання викликають у школярів активізацію розумової діяльності, розвивають кмітливість, логічне мислення, зміцнюють пам'ять.

     Для учнів 10-х класів вчитель Кобилецька О.І. провела інтегровані уроки математики та інформатики на тему "Графіки степеневих функцій". Учні закріплювали знання з алгебри на побудову графіків степеневих функцій та розв’язування систем рівнянь графічним способом за допомогою комп’ютерних програм. Найактивнішими були:  Райчева М. та Черненко П. (10-А), Пилипчук Д. (10-Б), Скіцько А., Наконечний  Д. (10-В), Ільків О., Вінтонович І. (10-Г).

      Упродовж тижня математики у 7 класі була проведена інтелектуально-пізнавальна гра «Містер Математик і міс Математика» (вчитель Юрчишин О.Г.). Учні розв’язували логічні задачі та цікаві приклади. Особливо активними були такі учні, як: Буйна О., Голговська Ю., Голубицький Н., Гуй М., Клачко Ю., Клуб М.
Цікаво пройшов урок алгебри у 8-Б класі (вч. Юрчишин О.Г.) у формі гри  «Морський бій», під час якої востмикласники проявили свою кмітливість і знання з математики, а також спробували себе в ролі підприємців під час вікторини «Бізнес і математика».
Протягом тижня математики учні виготовляли математичні стінгазети, у яких проявляли свої творчі здібності, художньо-естетичні смаки, використали різні джерела інформації. Найактивнішими були учні  9-10 класів. Найкращими газетами було обрано газети учениць 10-В класу Скіцько Андріани та Гіщак Софії.

Фотосупровід заходів можна переглянути за покликом: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-matemetyka2022.html

 Також, традиційно, впродовж тижня математики учні писали письмову роботу на визначенням кращого математика коледжу. 

У заочному протистоянні з іншими паралелями класів найкращим математиком ЛФКС журі визнало учня11-В класу відділення водного поло Юрія Чижука (на фото), володаря Кубка України з водного поло 2022 та члена збірної команди України.
Юрійблискуче впорався із завданнями всіх рівнів, проявив абстрактне та логічне мислення, творчо застосував свої знання для розв’язування нестандартних завдань.
Окрім Юрія, у п'ятірку кращих математиків  увійшли семикласники Олеся Буйна і Ілля та Колонюк та одинадцятикласники Владислав Коваль і Максим Яхонтов.  Олеся займається легкою атлетикою, чемпіонка Львівської області, учасниця міжнародних змагань та турнірів. Ілля займається футболом, срібний призер Кубку Легенда Карпат 2022. Владислав і Максим є лідерами команди U-17 академії футболу «Карпати», переможці відкритого чемпіонату Львівської області з футболу 2022.
У десятку кращих також увійшли:
 
6. Петрусь Домініка
10-В
- відділення фехтування
7. Колтаков В’ячеслав
9-В
- відділення сучасного п’ятиборства
8. Наконечний Дмитро
10-В
- відділення водного поло
9. Пигичко Максим
7
- відділення футболу
10. Корчак Олег
9-В
- відділення футболу





Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент













History of Ukrainian State


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види