47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Предметні олімпіади


 ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ  ТА  ПРИЗЕРІВ 
шкільного  туру  предметних  олімпіад
 
У Львівському училищі фізичної культури 19 і 26 листопада 2017р. проведені шкільні олімпіади з восьми базових навчальних дисциплін серед учнів 7-11 класів.
Головним завданням учнівських олімпіад з основ наук є виявлення обдарованих дітей, підвищення їхнього інтересу до навчальних дисциплін та надання можливостей школярам перевірити свої знання.
У шкільних інтелектуальних змаганнях взяли участь 38 учнів. 

Найкращі результати продемонстрував учень 9-Б кл. (відділення сучасного п’ятиборства) Санніков Микола, який здобув 8 призових місць (6 перших - українська мова, географія, англійська мова, хімія, фізика, історія; 2 других - математика, біологія).


На другій позиції учні, які здобули по 5 призових місць:
Яремко Діана (10-В кл., відділення художньої гімнастики) - 1 перше - українська мова; 2 других - фізика, біологія; 2 третіх - математика, історія;
 


Василів Ольга  (8-А кл., відділення веслування) - 1 перше - англійська мова; 2 других - фізика, історія; 2 третіх - українська мова, географія;


Мокрик Мар’ян (10-Б кл., відділення футболу) - 2 других - українська мова, історія; 3 третіх – географія, фізика, біологія.
По 4 призових місця здобули:
Плескун Руслан (11-А кл., відділення кульової стрільби) – 4 других (українська мова, фізика, біологія, математика);


Кашуба Михайло (9-В кл., відділення футболу) - 2 других - українська мова, географія;  2 третіх - фізика, біологія;


Блащук Костянтин (7 кл., відділення футболу) - 2 других - історія, географія;  2 третіх - українська мова, біологія;


Скорупська Анастасія (8-А кл., відділення тенісу) - 2 других - фізика, географія;  2 третіх - англійська мова, історія.


    Вітаємо переможців і призерів шкільних олімпіад.  Бажаємо всім учасникам успіхів і перемог у навчанні. Надіємось і віримо, що й надалі здобутки  учнів ЛУФК будуть радувати всіх нас.


Прізвище учня Клас Геогра-фія Мате-матика Англ. мова Хімія Фізика Укр. мова Біоло-гія Історія
1 Бабич Назар 8-Б   І м.     ІІІ м. ІІІ м.    
2 Бавшина Вікторія 9-Г     ІІІ м. ІІІ м.        
3 Бекерська Юлія 11-А               ІІІ м.
4 Блащук Костянтин 7 ІІ м.         ІІІ м. ІІІ м. ІІ м.
5 Василів Ольга 8-А ІІІ м.   І м.   ІІ м. ІІІ м.   ІІ м.
6 Васильєва Софія 9-Г     ІІ м.          
7 Возняк Соломія 11-А     І м.          
8 Гавронський Василь 8-А         ІІІ м.      
9 Гірняк Роман 7     ІІІ м.          
10 Глушко Іван 8-А І м.              
11 Груша Микита 9-В ІІІ м.       ІІІ м.      
12 Дацюк Андрій 8-А             ІІІ м.  
13 Довбуш Богдан 7 ІІ м.           ІІ м. ІІІ м.
14 Жеплінська Марта 11-А     ІІ м.          
15 Зубач Андрій 11-В   ІІІ м.            
16 Ібрагімов Роман 8-А               І м.
17 Іванів Вікторія 11-В               ІІ м.
18 Іваночко Анастасія 10-В         ІІ м. ІІ м.    
19 Калинчук Тимофій 11-Б             ІІІ м.  
20 Кашуба Михайло 9-В ІІ м.       ІІІ м. ІІ м. ІІІ м.  
21 Клуннікова Ольга 9-Б       ІІ м.        
22 Коломийцев Павло 8-Б     ІІ м.          
23 Мазепа Михайло 8-Б             ІІ м.  
24 Мокрик Мар’ян 10-Б ІІІ м.       ІІІ м. ІІ м. ІІІ м. ІІ м.
25 Плескун Роман 9-А         ІІ м. ІІІ м.    
26 Плескун Руслан 11-А   ІІ м.     ІІ м. ІІ м. ІІ м.  
27 Реган Руслан 10-Б     ІІ м.     ІІІ м.    
28 Рубаха Остап 9-Г   І м.            
29 Савчук Гліб 9-В           ІІІ м.    
30 Санніков Микола 9-Б І м. ІІ м. І м. І м. І м. І м. ІІ м. І м.
31 Скорупська Анастасія 8-А ІІ м.   ІІІ м.   ІІ м.     ІІІ м.
32 Толстяк Дмитро 9-В             І м.  
33 Фокащук Назар 10-Б ІІ м. ІІ м.     ІІІ м.      
34 Чекмак Андрій 10-В     ІІІ м.          
35 Шкрет Анна 7 І м.   ІІ м.     ІІ м.    
36 Щерба Вероніка 9-Б           ІІ м.    
37 Яремко Діана 10-В   ІІІ м.     ІІ м. І м. ІІ м. ІІІ м.
38 Яроцький Тарас 8-А           ІІ м.    




 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види