ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Список учнів


   
7 клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Антолюк Андріана-Марія
легка атлетика
нім.
2
Блащук Костянтин
футбол
англ.
3
Гринчук Назар
футбол
англ.
4
Гупаловський Дмитро
водне поло
англ./нім.
5
Дебич Василь
футбол
англ.
6
Добуш Богдан
додатковий контингент (великий теніс)
англ.
7
Катрич Віталій
футбол
англ.
8
Кіщук Анна
гандбол
англ.
9
Коваленко Дмитро
футбол
англ.
10
Мартинюк Людмила
гандбол
нім.
11
Марціновський Даниїл
санний спорт
англ.
12
Мікула Богдан
Водне поло
англ.
13
Пастух Олександр
футбол
англ./нім.
14
Плечищева Вікторія
гандбол
англ.
15
Рожко Дмитро
футбол
англ.
16
Романчук Іван
футбол
англ./пол.
17
Савчин Володимир
футбол
англ./нім.
18
Слонівський Віталій
сучасне п’ятиборство
англ.
19
Смірнов Олександр
водне поло
англ.
20
Сморжанюк Володимир
футбол
англ.
21
Твердохліб Софія
фехтування
англ.
22
Фетько Олександр
футбол
англ./нім.
23
Фостик Максим
футбол
англ.
24
Шкрет Анна
санний спорт
англ.
25
Янович Акім
футбол
англ.
Класний керівник
Ваньо Б.Б.
 
 
 
 
8-а клас
І зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Антонюв Андріана
вільна боротьба
англ.
2
Василів Ольга
веслування
англ./нім.
3
Гавронський Василь
футбол
англ.
4
Ганяк Іван
футбол
англ./нім.
5
Глушко Іван
футбол
англ.
6
Гриньків Дмитро
футбол
англ.
7
Дацюк Андрій
футбол
англ.
8
Дубовий Іван
футбол
англ.
9
Ібрагімов Роман
футбол
англ.
10
Козловський Денис
футбол
англ.
11
Кондратенко Володимир
велоспорт
англ.
12
Краснобокий Юрій
футбол
англ.
13
Кукурудза Вадим
футбол
англ.
14
Матвіїв Юрій
футбол
англ.
15
Мох Олександра
санний спорт
англ.
16
Павелко Віра
кульова стрільба
англ./нім.
17
Пшиничняк Христина
вільна боротьба
англ.
18
Скорупська Анастасія
додатковий контингент
англ./нім.
19
Тельмінов Даниїл
футбол
англ.
20
Шарабура Єгор
футбол
англ.
21
Шарун Володимир
футбол
англ.
22
Шомко Василь
футбол
англ.
23
Штифанович Олександр
футбол
англ.
24
Яроцький Тарас
футбол
англ.
Класний керівник
Барабаш Н.Р.
 
 
 
8-б клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Агаджанов Чінгіз
водне поло
англ./пол.
2
Бабич Назар
сучасне п’ятиборство
англ.
3
Буць Ян-Данило
водне поло
англ.
4
Васковський Данило
легка атлетика
англ.
5
Гентош Анастасія
фехтування
англ./пол.
6
Гнелицька Олена
гандбол
англ.
7
Гойда Яків
фехтування
англ.
8
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
англ.
9
Григоришин Валентин
вільна боротьба
англ.
10
Дуда Зоряна
гандбол
англ./нім.
11
Єлманова Марія
сучасне п’ятиборство
англ.
12
Зелик Арсеній
водне поло
англ./нім.
13
Коломийцев Павло
водне поло
англ./нім.
14
Костишин Сергій
вільна боротьба
англ.
15
Лозинський Павло
сучасне п’ятиборство
англ.
16
Лукеч Павло
бокс
англ.
17
Мазепа Михайло
легка атлетика
англ.
18
Онищук Софія
фехтування
англ./франц.
19
Полащенко Павло
водне поло
англ./нім.
20
Поляк Марія
гандбол
англ./нім.
21
Проказа Любов
гандбол
англ.
22
Рава Уляна
легка атлетика
англ./нім.
23
Федун Юлія
сучасне п’ятиборство
англ.
Класний керівник
Барабаш Я.М.
 
 
 
 
9-а клас
І зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Вітович Дмитро
кульова стрільба
англ./нім.
2
Домбровська Іванна
санний спорт
англ.
3
Котилюк Богдан
кульова стрільба
англ.
4
Кривич Анастасія
велоспорт
англ.
5
Луцик Анна
велоспорт
англ./нім.
6
Маційовська Анастасія
додатковий контингент (кінний спорт)
англ./нім.
7
Муха Христина
кульова стрільба
англ./нім.
8
Падошик Ольга
вільна боротьба
англ./нім.
9
Партура Анастасія
кульова стрільба
англ.
10
Патер Олег
веслування
англ.
11
Плескун Роман
кульова стрільба
англ.
12
Повк Кароліна
вільна боротьба
англ.
13
Поліщук Володимир
кульова стрільба
англ.
14
Приступа Уляна
веслування
англ.
15
Прус Дмитро
санний спорт
англ./франц.
16
Река Мар’ян
веслування
англ./франц.
17
Скобельська Манола
вільна боротьба
англ.
18
Федюк Аліна
санний спорт
англ.
19
Хоменець Олександра
вільна боротьба
англ.
20
Хоменко Ангеліна
веслування
Англ/франц
21
Шипіленко Катерина
додатковий контингент (гірсько-лижний спорт)
англ.
22
Шутяк Юрій
веслування
англ.
Класний керівник
Таранова Л.А.
 
 
 
 
 
9-б клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Безсмертна Олександра
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
2
Бодоряк Владислав
вільна боротьба
англ.
3
Вовк Юрій
вільна боротьба
англ.
4
Дяченко Олеся
гандбол
англ.
5
Завальний Олексій
водне поло
англ./нім.
6
Клуннікова Ольга
сучасне п’ятиборство
англ./нім.
7
Ліщинський Володимир
водне поло
англ.
8
Майкут Христина
гандбол
англ.
9
Мул Олександр
водне поло
англ.
10
Никифорук Діана
гандбол
англ.
11
Петрусенко Арсеній
водне поло
англ.
12
Пециляк Артур
водне поло
англ.
13
Попик Михайло
додатковий контингент (настільний теніс)
англ.
14
Потерейко Артур
водне поло
англ.
15
Прокоп’як Ірина
гандбол
англ.
16
Савчин Софія-Надія
гандбол
англ.
7
Самсонов Єгор
водне поло
англ.
18
Санніков Микола
сучасне п’ятиборство
англ.
19
Ткач Андрій
вільна боротьба
англ.
20
Толстіков Артем
водне поло
англ.
21
Троян Станіслав
водне поло
англ.
22
Федишин Марта
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ./нім.
23
Щерба Вероніка
гандбол
англ.
Класний керівник
Мацюх Г.Р.
 
 
 
9-в клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Васютик Денис
футбол
англ.
2
Грозний-Фіалковський Кіріл
фехтування
англ.
3
Груша Микита
футбол
англ.
4
Дурдас Андрій
футбол
англ.
5
Кашперук Іван
футбол
англ.
6
Кашуба Михайло
футбол
англ.
7
Малакі Олексій
футбол
англ.
8
Марків Ростислав
футбол
англ.
9
Махінка Денис
футбол
англ.
10
Назарчук Роман
футбол
англ.
11
Охоцький Назарій
футбол
англ.
12
Петрук Нікіта
футбол
англ.
13
Попівняк Марко
футбол
англ./нім.
14
Савчук Гліб
футбол
англ.
15
Сапуга Марко
футбол
англ.
16
Толстяк Дмитро
футбол
англ.
17
Хлань Максим
футбол
англ.
18
Хомутовський Вадим
футбол
англ.
19
Чорний Михайло
футбол
англ.
20
Юришка Віталій
футбол
англ.
Класний керівник
Фігурна І.Я.

9-г клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Алєйнікова Марія
легка атлетика
англ.
2
Бавшина Вікторія
стрільба з лука
англ./нім.
3
Будзяк Микола
вільна боротьба
англ.
4
Булах Єва
стрільба з лука
англ.
5
Васильєва Софія
стрільба з лука
англ.
6
Гащук Максим
водне поло
англ.
7
Герус Анастасія
легка атлетика
англ.
8
Дідошак Олександр
вільна боротьба
англ./нім.
9
Зозуляк Олександр
вільна боротьба
англ.
10
Кекляк Олена
легка атлетика
англ.
11
Кіраль Олег
бокс
англ.
12
Конарєва Анастасія
легка атлетика
англ.
13
Кузнєцов Олександр
водне поло
англ./нім.
14
Латта Єлизавета
легка атлетика
англ.
15
Павлюх Соломія
стрільба з лука
англ.
16
Пястка Ростислав
бокс
англ.
17
Рубаха Остап
легка атлетика
англ.
18
Серетко Анастасія
фехтування
англ.
19
Фляк Іван
легка атлетика
англ.
20
Харковський Андрій
вільна боротьба
англ.
21
Шупарський Владислав
вільна боротьба
англ./нім.
22
Якубець Ігор
водне поло
англ.
23
Яценко Василь
вільна боротьба
англ.
Класний керівник
Стасишин У.І.



 
 
 
10-а клас
І зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Боднар Михайло
фехтування
англ.
2
Винник Марія
вільна боротьба
англ.
3
Винник Соломія
вільна боротьба
англ.
4
Винницький Василь
додатковий контингент (триатлон)
англ.
5
Ганзін Андрій
велоспорт
англ.
6
Гілевич Крістіна
кульова стрільба
англ.
7
Гінка Анна-Лаура
додатковий контингент (теніс)
англ.
8
Гоза Богдан
додатковий контингент (важка атлетика)
англ.
9
Гротивицький Богдан
кульова стрільба
англ.
10
Закашевська Маргарита
додатковий контингент (важка атлетика)
англ.
11
Заяц Тетяна
вільна боротьба
англ.
12
Мацола Дарина
вільна боротьба
англ.
13
Мозіль Василь
додатковий контингент (триатлон)
англ.
14
Пилипів Олег-Роман
санний спорт
англ.
15
Почапський Роман
додатковий контингент (дзюдо)
англ.
16
Прокопюк Валерія
вільна боротьба
англ.
17
Савчин Володимир
веслування на байдарках і каное
англ.
18
Сулик Марія
кульова стрільба
англ.
19
Тарновська Евеліна
кульова стрільба
англ.
20
Томищ Марія
вільна боротьба
англ.
21
Трач Юлія
кульова стрільба
англ.
22
Цюрпалевич Аліна
додатковий контингент (теніс)
англ.
23
Шеремета Софія
вільна боротьба
англ.
 24
Юзвяк Каріна
санний спорт
англ.
Класний керівник
Задорожна І.І.
 
 
 
 
 
10-б клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Балог  Ярослав
футбол
англ.
2
Боднар Тарас
Футбол
англ.
3
Бойчук Олег
Футбол
англ.
4
Борисенко Вячеслав
футбол
англ.
5
Боруцький Назар
легка атлетика
англ.
6
Буртник Василь
футбол
англ.
7
Горик Ярослав
стрільба з лука
англ.
8
Гулевський Денис
футбол
англ.
9
Дідик  Роман
Футбол
англ.
10
Дуб Андрій
футбол
англ./нім.
11
Дяк Святослав
футбол
англ.
12
Караїм Максим
легка атлетика
англ.
13
Ковальчук Юрій
сучасне п’ятиборство
англ.
14
Кривенко Давид
футбол
англ.
15
Мартинюк Дем’ян
футбол
англ.
16
Микитюк Богдан
бокс
англ.
17
Микитюк Максим
бокс
англ.
18
Мокрик  Мар’ян
футбол
англ.
19
Мота Денис
бокс
англ.
20
Раделицький  Юрій
Футбол
англ.
21
Реган Руслан
легка атлетика
англ.
22
Семенець Володимир
легка атлетика
англ.
23
Семенюк Павло
легка атлетика
англ.
24
Сліпець Остап
стрільба з лука
англ.
25
Слюсар Денис
футбол
англ.
26
Стень Сергій
футбол
англ.
27
Сущак  Назар
футбол
англ.
28
Фокащук Назарій
футбол
англ.
29
Ходукін Михайло
Футбол
англ.
30
Яблонський Андріан
Футбол
англ.
31
Яремчук Вадим
Футбол
англ.
Класний керівник
Шишкова Н.З.
 
 
 
 
10-в клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Балух Ігор
водне поло
англ.
2
Бас Денис
водне поло
англ.
3
Білик Юрій
вільна боротьба
англ.
4
Борисевич Яна
гандбол
англ.
5
Булачек Володимир
водне поло
англ.
6
Вайнагій Кароліна
легка атлетика
англ.
7
Волос Денис
вільна боротьба
англ.
8
Воробець Роман
водне поло
англ./нім.
9
Гнідь Остап
водне поло
англ.
10
Дмитришин Діана
гандбол
англ.
11
Добровольський Дмитро
бокс
англ.
12
Іваночко Анастасія
додатковий контингент художня гімнастика)
англ.
13
Климишин Костянтин
вільна боротьба
англ.
14
Козак Катерина
гандбол
англ.
15
Наумова Жанна
стрільба з лука
англ./нім.
16
Овчаренко Ангеліна
гандбол
англ.
17
Панченяк Владислав
водне поло
англ.
18
Петрушко Вікторія
гандбол
англ.
19
Посівнич Олег
водне поло
англ.
20
Прусак Руслан
вільна боротьба
англ.
21
Рак Юрій
водне поло
англ.
22
Сваричевський Андрій
вільна боротьба
англ.
23
Степанюк Віталій
водне поло
англ.
24
Толстой Богдан
водне поло
англ.
25
Федорко Захар
водне поло
англ.
26
Харчук Петро
бокс
англ.
27
Ходор Марія-Владислава
легка атлетика
англ.
28
Чекмак Андрій
вільна боротьба
англ.
29
Шкребляк Петро
вільна боротьба
англ.
30
Шмига Максим
фехтування
англ.
31
Яремко Діана
додатковий контингент художня гімнастика)
англ.
Класний керівник
Собків К.С.
 
 
 
 
 
11-а клас
І зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
 
1
Алпєєва Анастасія
вільна боротьба
англ.
 
2
Андрухів Іванна
веслування на байдарках і каное
англ./нім.
 
3
Антощак Вероніка
кульова стрільба
англ.
 
4
Бабіцька Вікторія
вільна боротьба
англ./нім.
 
5
Баблюк Денис
кульова стрільба
англ.
 
6
Бекерська Юлія
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
 
7
Васильків Катерина
санний спорт
англ.
 
8
Вовк Ярина
кульова стрільба
англ./нім.
 
9
Вовчак Романна
вільна боротьба
англ./нім.
 
10
Возняк Марія-Соломія
кульова стрільба
англ./нім
 
11
Голяк Артем
велоспорт
англ.
 
12
Дмитрійчук Дмитро
кульова стрільба
англ.
 
13
Жеплінська Марта
веслування на байдарках і каное
англ.
 
14
Зелених Катерина
вільна боротьба
англ.
 
15
Зуб Юрій
веслування на байдарках і каное
англ./нім.
 
16
Качмарик Роман
веслування на байдарках і каное
англ./нім.
 
17
Колодяжна Анастасія
кульова стрільба
англ.
 
18
Кропивник Микола
веслування на байдарках і каное
англ.
 
19
Кушнірук Ілона
веслування на байдарках і каное
англ.
 
20
Лукачук Соломія
велоспорт
англ.
 
21
Музиченко Олексій
веслування на байдарках і каное
англ.
 
22
Плескун Руслан
кульова стрільба
англ.
 
23
Семенов Дмитро
санний спорт
англ.
 
24
Сидоренко Юлія
веслування на байдарках і каное
англ.
 
25
Степаненкова Тетяна
веслування на байдарках і каное
англ.
 
26
Терета Валерія
веслування на байдарках і каное
англ./нім.
 
27
Тимофіїв Христина
вільна боротьба
англ./нім.
 
28
Чудик Оксана
вільна боротьба
англ./нім.
 
29
Шепіленко Анастасія
додатковий контингент (гірськолижний спорт)
англ.
 
30
Яковлєв Микита
велоспорт
англ.
 
Класний керівник
Кондратюк А.В.
 
 
 

11-б клас
І зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Бідний  Мирон
футбол
англ.
2
Горох Валентин
футбол
англ.
3
Губицький  Олександр
футбол
англ.
4
Гудзінський Вадим
футбол
англ.
5
Данилюк  Артем
Футбол
англ.
6
Денега Артем
футбол
англ.
7
Замулянець Андрій
додатковий контингент (волейбол)
англ.
8
Калинчук Тимофій
футбол
нім.
9
Козак  Богдан
футбол
англ.
10
Лісовий Роман
футбол
англ.
11
Лукіянчук  Дмитро
футбол
англ.
12
Мартиняк  Юрій
футбол
англ.
13
Мельнійчук  Вадим
футбол
франц.
14
Мудрик  Владислав
футбол
англ.
15
Наконечний  Роман
футбол
англ.
16
Романік Микола
футбол
англ.
17
Сич   Олексій
футбол
англ.
18
Сікан  Данило
футбол
англ.
19
Слічний  Степан
футбол
англ.
Класний керівник
Фамуляк О.Я.



 
11-в клас
ІІ зміна
Прізвище, ім'я
Вид спорту
Іноземна мова
1
Алєксєєв Костянтин
водне поло
англ.
2
Андрухів  Максим
Легка атлетика
англ.
3
Балацький  Юрій
легка атлетика
англ.
4
Білійчук Андрій
вільна боротьба
англ.
5
Братковська Ольга
гандбол
англ.
6
Васічкін  Юрій
легка атлетика
англ.
7
Возний Юрій
бокс
англ.
8
Война Руслана
сучасне п’ятиборство
англ.
9
Ворона Олег
бокс
англ.
10
Воронова  Марія-Луїза
гандбол
англ.
11
Головач Олександра
гандбол
англ.
12
Голуб  Анна
легка атлетика
англ.
13
Дола Кирило
вільна боротьба
англ.
14
Зубач  Андрій
сучасне п’ятиборство
англ.
15
Іванів  Вікторія
додатковий контингент  (художня гімнастика)
англ.
16
Ільків Валентин
сучасне п’ятиборство
англ.
17
Квіт Віктор
вільна боротьба
англ.
18
Ковалик Софія
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
19
Лісовий  Михайло
водне поло
англ.
20
Нінець Роман
вільна боротьба
англ.
21
Онишкевич  Катрін
стрільба з лука
англ.
22
Осика Максим
водне поло
англ.
23
Пилипенко Вікторія
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
24
Пихайленко Софія
гандбол
англ.
25
Поріцький Ярослав
водне поло
англ.
26
Прокопчук Крістіна
легка атлетика
англ.
27
Сарамака Дана
додатковий контингент (сноубординг)
англ.
28
Стасюк Данило
вільна боротьба
англ.
29
Фроляк Валентина
гандбол
англ.
30
Хмелевський Віктор
бокс
англ.
31
Черненко Марта
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
32
Шимков Михайло
вільна боротьба
англ.
33
Шмульська Ірина
стрільба з лука
англ.
34
Шостак  Мар’яна
легка атлетика
англ.
Класний керівник
 Климків О.М.











Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види