ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Циклові комісії


 Комісія циклу гуманітарних та соціально-економічних дисциплін:

-          Салига І.О. – викладач основ філософських знань, історії фізичної культури, кандидат філософських наук - голова комісії;

-          Фігурна І.Я. – викладач економічної теорії, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист» – заступник голови комісії;

-          Курчаба Т.М. – викладач соціології, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент – член комісії;

-          Падовська О.М. – викладач історії української культури, кандидат наук з мистецтвознавства, доцент – член комісії;

-          М’ягкота І.В. – викладач української мови (за професійним спрямуванням) – член комісії;

-          Окопний А.М. – викладач педагогіки, психології та основ педагогічної майстерності, кандидат педагогічних наук, доцент – член комісії;

-          Матвіяс О.В. – викладач англійської мови, кандидат педагогічних наук – член комісії;

-          Гузенко І.І. – викладач основ риторики, етики та професійної етики – член комісії;

-          Кондратюк А.В. – викладач історії України, основ правознавства - член комісії;

 Комісія циклу фундаментальних дисциплін:

-          Окопний А.М. викладач психології фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент – голова комісії;

-          Кулітка Е.Ф. викладач фізіології людини та фізіології фізичного виховання, кандидат медичних наук, доцент – заступник голови комісії;

-          Кордис Б.Д. викладач анатомії людини, спортивної морфології, кандидат медичних наук, доцент – член комісії;

-          Решетило С.Г. викладач біохімії і біохімічних основ фізичного виховання,  охорони праці та безпеки життєдіяльності – член комісії;

-          Матвіїв В.І. викладач кінезіології, інформатики та комп’ютерної техніки – член комісії.

Комісія циклу професійно-орієнтованих дисциплін:

-          Линець М.М. викладач теорії і методики спортивного тренування в обраному виді спорту, кандидат педагогічних наук, професор – голова комісії;

-          Родак С.М. викладач вступу до спеціальності, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України – заступник голови комісії;

-          Ковцун В.І. викладач теорії і методики спортивних і рухливих ігор, доцент, кандидат наук з фізичної виховання та спорту, доцент – член комісії;

-          Петрина Р.Л. викладач теорії і методики гімнастики, в т.ч. ритміки і хореографії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент – член комісії;

-          Сидорко О.Ю. викладач теорії і методики плавання, кандидат педагогічних наук, доцент – член комісії;

-          Боднарчук О.М. викладач теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту – член комісії;

-          Західний В.Р. викладач теорії і методики легкої атлетики – член комісії;

-          Блистів Т.В. викладач туризму і організації краєзнавчо-туристичної роботи, оздоровчої фізичної культури – член комісії;

-          Леус О.І. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з боксу, «спеціаліст вищої категорії» член комісії;

-          Поцюрко  М.С. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з веслування на байдарках і каное, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України член комісії;

-          Раковський О.Г. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з вільної боротьби, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель» член комісії;

-          Скобельський О.З. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з вільної боротьби, Заслужений тренер України, МСМК член комісії;     

-          Зінкевич І.І. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з водного поло, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України член комісії;

-          Каргут А.С. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з велоспорту, «спеціаліст вищої категорії» член комісії;

-          Коневич Р.В. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з кульової стрільби, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України член комісії;

-          Жидкова С.М.  – вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з санного спорту, «спеціаліст вищої категорії», майстер спорту член комісії;

-          Колядінцева С.О. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з стрільби з лука, Заслужений тренер України, МСМК член комісії;

-          Бунєєва В.Л. вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з фехтування, «спеціаліст першої категорії», Заслужений тренер України член комісії.



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види