47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Циклові комісії


 Комісія циклу гуманітарних та соціально-економічних дисциплін:
-          Фігурна І.Я., викладач економічної теорії, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист» – голова комісії;
-          Кондратюк А.В., викладач історії України, основ правознавства – заступник голови комісії;
-          Курчаба Т.М., викладач соціології, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент – член комісії;
-          М’ягкота І.В., викладач української мови (за професійним спрямуванням)– член комісії;
-          Матвіяс О.В. – викладач англійської мови, кандидат педагогічних наук – член комісії;
-          Чайківська І.Б., викладач німецької мови – член комісії;
-          Гузенко І.І. – викладач основ риторики – член комісії;
 
 
Комісія циклу фундаментальних дисциплін:
-          Шеремета Д.Б. – викладач психології фізичного виховання, педагогіки, основ педагогічної майстерності, психології, основ філософських знань, етики та професійної етики – голова комісії;
-          Кулітка Е.Ф., викладач фізіології людини та фізіології фізичного виховання, кандидат медичних наук, доцент – заступник голови комісії;
-          Кордис Б.Д., викладач анатомії людини, спортивної морфології, кандидат медичних наук, доцент – член комісії;
-          Решетило С.Г., викладач біохімії і біохімічних основ фізичного виховання, охорони праці та безпеки життєдіяльності – член комісії;
-          Матвіїв В.І., викладач кінезіології, інформатики та комп’ютерної техніки – член комісії.
 
 
Комісія циклу професійно-орієнтованих дисциплін:
-          Линець М.М., викладач теорії і методики спортивного тренування в обраному виді спорту, кандидат педагогічних наук, професор – голова комісії;
-          Вацеба О.М., викладач вступу до спеціальності, кадидат педагогічних наук, професор – заступник голови комісії;
-          Ковцун В.І., викладач теорії і методики спортивних і рухливих ігор, доцент, кандидат наук з фізичної виховання та спорту, доцент – член комісії;
-          Петрина Р.Л., викладач теорії і методики гімнастики, в т.ч. ритміки і хореографії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент – член комісії;
-          Сидорко О.Ю., викладач теорії і методики плавання, кандидат педагогічних наук, професор – член комісії;
-          Боднарчук О.М., викладач теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту – член комісії;
-          Західний В.Р., викладач теорії і методики легкої атлетики – член комісії;
-          Блистів Т.В., викладач туризму і організації краєзнавчо-туристичної роботи, оздоровчої фізичної культури – член комісії;
-          Товстоног О.Ф., викладач теорії і методики атлетизму, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, -член комісії;
-          Джуман Р.З.,вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з боксу,«спеціаліст другої категорії», МСМК – член комісії;
-          Поцюрко М.С., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності звеслування на байдарках і каное, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України – член комісії;
-          Поцюрко Н.В., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності звеслування на байдарках і каное, «спеціаліст вищої категорії», майстер спорту – член комісії;
-          Раковський О.Г.,вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з вільної боротьби, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель» – член комісії;
-          Глібенко В.В., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з вільної боротьби, «спеціаліст першої категорії», Заслужений тренер України – член комісії;
-          Зінкевич І.І., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з водного поло, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України – член комісії;
-          Каргут А.С., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з велоспорту, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України – член комісії;
-          Коневич Р.В., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з кульової стрільби, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України – член комісії;
-          Коростильова В.І., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з кульової стрільби, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України – член комісії;
-          Жеребецький О.Р., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з санного спорту, «спеціаліст першої категорії», майстер спорту – член комісії;
-          Колядінцева С.О., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з стрільби з лука, Заслужений тренер України, МСМК – член комісії;
-          Роговенко Н.М., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з сучасного п’ятиборства, Заслужений тренер України – член комісії;
-          Бунєєва В.Л., вчитель зі спорту і вдосконалення спортивної майстерності з фехтування, «спеціаліст першої категорії», Заслужений тренер України – член комісії.
 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види