ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Конкурси


Результати конкурсу 
«Найграмотніший учень» у 2017 році

з/п
 Прізвище, ім′я
Клас
 
1.
 
Клуннікова Ольга
 
9-Б
 
2.
 
Дідик Роман
 
10-Б
 
3.
 
Гавронський Василь
 
8-А
 
4.
 
Васильєва Софія
 
9-Г
 
5.
 
Воробець Роман
 
10-В
 
6.
 
Коцюба Олександра
 
11-В
 
7.
 
Приступа Уляна
 
9-А
 
8.
 
Щерба Вероніка
 
9-Б
 
9.
 
Яремко Діана
 
10-В
 
10.
 
Голуб Анна
 
11-В
11.
Прокоп′як Ірина
9-Б
12.
Фокащук Назарій
10-Б
13.
Петрусенко Артемій
9-Б
14.
Колодяжна Анастасія
11-А
15.
Дуда Зоряна
8-Б
16.
Мокрик Мар′ян
10-Б
17.
Плескун Руслан
11-А
18.
Шостак Мар′яна
11-В
19.
Скобельська Манола
9-А
20.
Стень Сергій
10-Б
21.
Ткач Андрій
9-Б
22.
Стасюк Данило
11-Б
23.
Чекмак Андрій
10-В
24.
Плечищева Вікторія
7
25.
Гринчук Назар
7
26.
Іванів Вікторія
11-В
27.
Черненко Марта
11-В
28.
Братковська Ольга
11-В
29.
Іваночко Анастасія
10-В
30.
Хоменець Олександра
9-А
31.
Федишин Марта
9-Б
32.
Фроляк Валентина
11-В
33.
Реган Руслан
10-Б
34.
Яроцький Тарас
8-А
35.
Павлюх Соломія
9-Г
36.
Блащук Костянтин
7
37.
Сущак Назар
10-Б
38.
Савчин Софія
9-Б
39.
Шепіленко Катерина
9-А
40.
Гриньків Дмитро
8-А
41.
Гулевський Денис
10-Б
42.
Муха Христина
9-А
43.
Фроляк Валентина
11-В
44.
Гупаловський Дмитро
7
45.
Балог Ярослав
10-Б
46.
Плескун Роман
9-А
47.
Дяченко Олеся
9-Б
48.
Катрич Віталій
7
49.
Падошик Ольга
9-А
50.
Федун Юлія
8-Б
51.
Лукіянчук Дмитро
11-Б
52.
Майкут Христина
9-Б
53.
Яремчук Вадим
10-Б
54.
Бавшина Вікторія
9-Г
55.
Гнилицька Олена
8-Б
56.
Проказа Любов
8-Б
57.
Глушко Іван
8-А
58.
Козловький Денис
8-А
59.
Кіраль Олег
9-Г
60.
Козак Катерина
10-В
61.
Романік Микола
11-Б
62.
Антощак Вероніка
11-А
63
Вовк Ярина
11-А
64.
Дідошак Олександр
9-Г
65.
Кіщук Анна
7
66.
Ібрагімов Роман
8-А
67.
Дмитришин Діана
10-В
68.
Овчаренко Ангеліна
10-В
69.
Гащук Максим
9-Г
70.
Самсонов Єгор
9-Б
71.
Губицький Олександр
11-Б
72.
Василів Ольга
8-А
73.
Поляк Марія
8-Б
74.
Мартинюк Людмила
7
75.
Толстой Богдан
10-Б
76.
Винницький Василь
10-А
77.
Раделицький Юрій
10-Б
78.
Скорупська Анастасія
8-А
79.
Сич Олексій
11-Б
80.
Прокопчук Крістіна
11-В
81.
Рава Уляна
80Б
82.
Гентош Анастасія
8-Б
83.
Квіт Віктор
11-В
84.
Мартинюк Дем′ян
10-Б
85.
Прус Дмитро
9-А
86.
Караїм Максим
10-Б
87.
Повк Кароліна
9-А
88.
Герус Анастасія
9-Г
89.
Шепіленко Анастасія
11-А
90.
Степаненкова Тетяна
11-А
91.
Бекерська Юлія
11-А
92.
Зелених Катерина
11-А
93.
Чудик Оксана
11-А
94.
Бабич Назар
8-Б
95.
Лісовий Михайло
11-Б
96.
Калинчук Тимофій
11-Б
97.
Никифорук Діана
9-Б
98.
Рубаха Остап
9-Г
99.
Кашперук Іван
9-В
100.
Васильків Катерина
11-А
101.
Горик Ярослав
10-Б
102.
Дубовий Іван
8-А
103.
Серетко Анастасія
9-Г
104.
Рошко Дмитро
7
105.
Сморжанюк Володимир
7
106.
Борсевич Яна
10-В
107.
Марків Ростислав
9-В
108.
Ходор Владислава
10-В
109.
Васютик Денис
9-В
110.
Онищук Софія
8-Б
111.
Ліщинський Володимсир
9-Б
112.
Кукуруза Вадим
8-А
113.
Твердохліб Софія
7
114.
Грозний-Фіалковський Кіріл
9-В
115.
Ковальчук Юрій
10-Б
116.
Боднар Тарас
10-Б
117.
Война Руслана
11-В
118.
Ганяк Іван
8-А
119.
Троян Станіслав
9-Б
120.
Гірняк Роман
7
121.
Поріцький Ярослав
11-В
122.
Малакі Олексій
9-В
123.
Бойчук Олег
10-Б
124.
Заяц Тетяна
10-А
124.
Савчин Володимир
7
125.
Качмарик Роман
11-А
126.
Вовчак Романа
11-А
127.
Кекляк Олена
9-Г
128.
Пециляк Артур
9-Б
129.
Гойда Яків
8-Б
130.
Федько Олександр
7
131.
Коваленко Дмитро
7
132.
Штифанович Олександр
8-А
133.
Река Мар′ян
9-А
134.
Вітович Дмитро
9-А
135.
Гнідь Остап
10-В
136.
Федюк Аліна
9-А
137.
Слюсар Денис
10-Б
138.
Кашуба Михайло
9-В
139.
Груша Микита
9-В
140.
Павелко Віра
8-А
141.
Булах Єва
9-Г
142.
Алєйнікова Марія
9-Г
143.
Тимофіїв Христина
11-А
144.
Посівнич Олег
10-В
145.
Петрушко Вікторія
10-В
146.
Матвіїв Юрій
8-А
147.
Васковський Данило
8-Б
148.
Якубець Ігор
9-Г
149.
Шмига Максим
10-В
150.
Боруцький Назар
10-Б
151.
Краснобокий Юрій
8-А
152.
Фостик Максим
7
153.
Степанюк Віталій
10-В
154.
Дацюк Андрій
8-А
155.
Довбуш богдан
7
156.
Рак Юрій
10-В
157.
Костишин Сергій
8-Б
158.
Тарновська Евеліна
10-А
159.
Шеремета Софія
10-А
160.
Пилипів Роман
10-А
161.
Ходукін Михайло
10-Б
162.
Зозуляк Олександр
9-Г
163.
Пихайленко Софія
11-В
164.
Савчук Гліб
9-В
165.
Сапуга Марко
9-В
166.
Єлманова Марія
8-Б
167.
Шарун Володимир
8-А
168.
Горох Валентин
11-Б
169.
Яценко Василь
9-Г
170.
Воронова Марія-Луїза
11-В
171.
Булачек Володимир
10-В
172.
Вайнагій Кароліна
10-В
173.
Антонюк Андріана
7
174.
Шкрет Анна
7
175.
Мазепа Михайло
8-Б
176.
Охоцький Назар
9-В
177.
Шомко Василь
8-А
178.
Андрухів Максим
11-В
179.
Борик Максим
10-В
180.
Борисенко В′ячеслав
10-Б
181.
Дебмч Василь
7
182.
Білик Юрій
10-В
183.
Онишкевич Катрін
11-В
184.
П′ястка Ростислав
9-Г
185.
Панченяк Владислав
10-В
186.
Петрук Нікіта
9-В
187.
Добровольський Дмитро
10-В
188.
Мота Денис
10-Б
189.
Мозіль Василь
10-А
190.
Пилипенко Вікторія
11-В
191.
Толстяк Дмитро
9-В
192.
Коломийцев Павло
8-Б
193.
Будзяк Микола
9-Г
194.
Тельмінов Данило
8-А
195.
Патер Олег
9-А
196.
Микитюк Богдан
10-Б
197.
Хлань Максим
9-В
198.
Слічний Степан
11-Б
199.
Лукеча Павло
8-Б
200.
Семенець Володимир
10-Б
201.
Шупарський Владислав
9-Г
202.
Гротовицький Богдан
10-А
203.
Ільків Валентин
11-В
204.
Нінець Роман
11-В
205.
Микитюк Максим
10-Б
206.
Поліщук Володимир
9-А
207.
Шкребляк петро
10-В
208.
Алпєєва Анастасія
11-А
209.
Бідний Мирон
11-Б
210.
Кравцов Юрій
10-Б
211.
Мацола Дарина
10-А
212.
Бодоряк Владислав
9-Б
213.
Смірнов Олександр
7
214.
Томищ Марія
10-А
215.
Семенюк Павло
10-Б
216.
Харчук Петро
10-В
217.
Васільєв Маркіян
8-Б
218.
Сваричевський Андрій
10-В
219.
Домбровська Іванна
9-А
220.
Григоришин Валентин
8-Б
220.
Шутяк Юрій
9-А
220.
Климишин Костянтин
10-В
220.
Лозинський Павло
8-Б
220.
Маційовська Анастасія
9-А
220.
Марціновський Даниїл
7


букмекерская контора fon
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види