48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Федечко Андрій – срібний призер зимового чемпіонату з сучасного п'ятиборства


      У м.Києві 7-9 лютого 2015р. на спортивних базах Збройних Сил України, СТ «Динамо» та київської ШВСМ відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
В суперечках чоловіків срібним призером зимового чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р., на фото). Андрія зумів випередити лише киянин Павло Тимощенко. Бронзова нагорода у ще одного представника столиці Дениса Павлюка.
Місця інших вихованців училища такі: Павло Зведенюк (вип. 2009р.) – 7е, Юрій Федечко (вип. 2012р.) – 9е, Сергій Байталюк (вип. 1999р.) – 13е, Дмитро Балюк (вип. 2014р.) – 15е.
У командному заліку збірна команда Львівської обл., за яку виступали Федечко Андрій, Байталюк і Зведенюк, на третьому місці. Попереду кияни і дніпропетровці. У складі збірної Києва титул зимового чемпіона України здобув Юрій Федечко.
В змаганнях серед жінок Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) – бронзова призерка у особистій першості і срібна – у командному заліку. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) посіла 6 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Андрій Федечко – срібний призер чемпіонату Європи з сучасного п`ятиборстваП’ятиборці ЛУФК у топ-6 чемпіонату світуНа фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату України