48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Федечко Андрій – срібний призер зимового чемпіонату з сучасного п'ятиборства


      У м.Києві 7-9 лютого 2015р. на спортивних базах Збройних Сил України, СТ «Динамо» та київської ШВСМ відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
В суперечках чоловіків срібним призером зимового чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р., на фото). Андрія зумів випередити лише киянин Павло Тимощенко. Бронзова нагорода у ще одного представника столиці Дениса Павлюка.
Місця інших вихованців училища такі: Павло Зведенюк (вип. 2009р.) – 7е, Юрій Федечко (вип. 2012р.) – 9е, Сергій Байталюк (вип. 1999р.) – 13е, Дмитро Балюк (вип. 2014р.) – 15е.
У командному заліку збірна команда Львівської обл., за яку виступали Федечко Андрій, Байталюк і Зведенюк, на третьому місці. Попереду кияни і дніпропетровці. У складі збірної Києва титул зимового чемпіона України здобув Юрій Федечко.
В змаганнях серед жінок Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) – бронзова призерка у особистій першості і срібна – у командному заліку. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) посіла 6 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства