49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : На зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірній


У м.Києві 13-16 січня 2020р. відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
Серед чоловіків перемогу на чемпіонаті здобув киянин Денис Павлюк. Вихованці Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р.) і Павло Зведенюк (вип. 2009р.) посіли 4 і 6 місця.
І у командній першості перемогу здобула збірна Києва, за яку виступав Павло Зведенюк. Збірна Львівської обл. у складі Андрія Федечка, Юрія Ковальчука (вип. 2019р.) та Дмитра Балюка (вип. 2014р.) на ІІІ місці.
Серед жінок учениця 11 класу Ольга Клуннікова посіла 6 місце. Руслана Война (ІІ курс) на сьомій підсумковій позиції. У командній першості дівчата разом з десятикласницею Олександрою Горловою четверті.
     За результатами чемпіонату сформована збірна команда України, яка на Кубках світу виборюватиме олімпійські ліцензії. До складу збірної увійшли Андрій Федечко (на фото) і Павло Зведенюк. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Клуннікова, Война та Горлова - срібні призерки чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррану