49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ростислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборців


У м. Києві 11 грудня 2019 року відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
В категорії триборців (плавання + біг зі стрільбою) ІІ місце у командній першості посіла збірна команда Львівської області, у складі якої виступав учень 8 класу Львівського училища фізичної культури Ростислав Бовшик (на фото). У особистих змаганнях Ростислав показав сьомий результат.
Серед чотириборок (додається фехтування) Юлія Федун (10 клас) на 6 місці, а Валентина Горлова (9 клас) – дванадцята. У командному заліку дівчата четверті.
Серед хлопців Назар Бабич, Павло Лозинський (обидва 10 клас) і Віталій Слонівський (9 клас) на 9, 10, 21 місцях відповідно. Командою збірна Львівщини п’ята. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова - переможниця відкритого чемпіонату Києва з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцятку