49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ковальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату України


У м.Дніпрі 29-30 травня 2019р. під час чемпіонату України з сучасного п’ятиборства визначились і найсильніші п’ятиборці юніорської вікової категорії (U-21).
Серед юніорів перемогу здобув гість з Білорусі Максим Марук. Киянин Владислав Чекан на другому місці, Олександр Шелест з Дніпра – на третьому.
Учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук (на фото), ще юнак за віком, посів 4 місце. Студент І курсу Валентин Ільків набрав сьому суму, а його однокурсник Андрій Зубач закінчив турнір на вісімнадцятому місці.
У командній першості хлопці – бронзові призери!
Серед дівчат Ольга Клуннікова (10 кл.) посіла 7 місце, а Руслана Война (І курс) – десяте. У командних змаганнях дівчата разом з дев’ятикласницею Олександрою Горлою на 4 місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом Львівщини