48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : На Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місце


 
  
У м.Мінську 15-18 січня 2019р. відбувся Відкритий кубок Білорусі з сучасного п’ятиборства у приміщенні.
В змаганнях жінок 15 місце посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ольга Клуннікова (на фото). Слід сказати, що це був перший старт юної атлетки у дорослому п’ятиборстві.
Серед чоловіків Юрій Федечко (вип. 2012р.), кращий серед українців, набрав сьому суму, Андрій Федечко (вип. 2008р.) завершив змагання на 10 позиції, Павло Зведенюк (вип. 2009р.) став вісімнадцятим, а Дмитро Балюк (вип. 2014р.) – двадцять третім. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства