48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства


      Відразу четверо вихованців Львівського училища фізичної культури взяли участь у 
чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, який 17-23 липня 2018р. відбувся у м.Секешфегервар (Угорщина).
У Командній першості серед чоловіків бронзовим призером у компанії з киянами Павлом Тимощенком та Денисом Павлюком став Юрій Федечко (вип.2012р.). У сумі українці набрали 4309 очків. Перемогу здобули французькі пентатлоністи – 4367 пунктів, на другому місці з 4325 очками господарі.
В особистій першості Юрій (на фото) замкнув десятку сильніших. Павло Тимощенко показав шостий результат, Денис Павлюк – двадцять другий. Дебютант подібних змагань, вчорашній юніор Дмитро Балюк (вип.ЛУФК 2014р.) на 23 місці.
В командних змаганнях серед жінок збірна України, у складі якої виступали вихованки училища Зінаїда Батрак (вип.2012р.), Валерія Пермикіна (вип.2013р.) та донеччанка Анастасія Спас, посіла 9 місце. Чемпіоном Європи стала угорська команда.
В особистій першості Батрак двадцять третя, Пермикіна на 28 місці, Спас – на двадцять дев’ятому.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства