47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Валентин Ільків – переможець командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків


       Учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото) став переможцем командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед спортсменів віком до 19 років, який з 27 до 28 квітня 2018р. проходив у м.Харкові.
За сумою чотирьох видів Валентин набрав 1124 очки і на 17 пунктів випередив срібного призера Олексія Костійчука з Києва.
Однокласник Ільківа Андрій Зубач показав шостий результат, а учень 9 класу Микола Санніков – дев’ятий.
У командній першості хлопці – срібні призери.
Також друге місце у командному турнірі серед дівчат посіла збірна Львівської області у складі Руслани Войни (11 кл.), Ольги Клуннікової (9 кл.) та Олександри Горлової (8 кл.).
У особистих змаганнях Война четверта, Клуннікова – п’ята, Горлова – одинадцята.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Відмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНа Кубку Європи у Чехії Валентин Ільків посів 11 місце