Сучасне п'ятиборство : Дмитро Балюк – бронзовий призер командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед молоді

У м.Харкові 27-28 квітня 2018р. паралельно з Кубком України з сучасного п’ятиборства відбувся командний чемпіонат України серед молоді віком до 23 років.
В змаганнях чоловіків на особисту першість бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Балюк (вип. 2014р.). За сумою п’яти видів Дмитро (на фото) набрав 1403 очки і лише двома пунктами поступився харків’янину Олегу Ігнатьєву, який посів ІІ місце. Переміг Владислав Ридванський з Дніпра – 1453 очки.
У командному турнірі збірна команда Львівщини, за яку виступали Балюк, Денис Паневник (вип. 2017р.) та Кирило Григорьєв, посіла ІІ місце. Перемогу здобула команда Дніпропетровської області.
Серед жінок учениця 11 класу Руслана Война посіла 8 місце, дев’ятикласниця Ольга Клуннікова – дев’яте, восьмикласниця Олександра Горлова – шістнадцяте. Командою дівчата набрали четверту суму.

Сучасне п'ятиборство

П'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНа Кубку Європи у Чехії Валентин Ільків посів 11 місцеЮрій Ковальчук – бронзовий лауреат «Міжнародного трофея з сучасного п’ятиборства»Федечко і Пермикіна на Кубку світу у третьому десяткуВалентин Ільків – переможець командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків