47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Микола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семестру


  Навчальна частина Львівського училища фізичної культури підвела підсумки І семестру 2017/2018 навчального року.
За коефіцієнтом рівня навчальних досягнень (КРНД – число, що дорівнює співвідношенню суми отриманих учнем оцінок з усіх предметів за семестр до максимально можливої) найкращим учнем училища у І семестрі став девятикласник Микола Санніков (на фото).КРНД Миколи склав 0,907.
Микола займається на відділенні сучасного п’ятиборства, має І спортивний розряд, є четвертим лауреатом юнацької першості України з двоборства.
Друге місце у рейтингу з КРНД 0,892 посідає майстер спорту з художньої гімнастики, учениця 11 класу Вікторія Іванів, на ІІІ місці – представник відділення футболу, учень 10 класу Назарій Фокащук. КРНД Назара – 0,856.
Подальші місця посідають (чільна десятка):
4. Мар’ян Мокрик (10 кл., футбол) – 0,852;
5.Марта Жеплінська –(11 кл., веслування на байдарках і каное) – 0,850;
6. Діана Яремко (10 кл., художня гімнастика) – 0,843;
7. Руслан Плескун (11кл., кульова стрільба) – 0,842;
8. Микита Груша (9кл., футбол) – 0,838;
9. Михайло Кашуба (9 кл., футбол) – 0,828;
10. Марта Черненко (11кл., художня гімнастика) – 0,825.
Серед спортивних відділень першість поділили дівчата –гандболісти та представники сучасного п’ятиборства, середній КРНД яких склав по 0,681. Треті – футболісти – 0,665, четверті – хлопці і дівчата, що займаються стрільбою з лука, замикають п’ятірку кращих стрільці – 0,654.
Повний рейтинг учнів ЛУФК за підсумками семестру можна подивитися за лінком: http://www.ufk.lviv.ua/ua-study-sub-Navchalni_rezyltatu.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді