Сучасне п'ятиборство : На фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді

У столиці Литви м. Вільнюсі 23-25 червня 2017р. відбувся фінал Кубка світу з сучасного п׳ятиборства, до участі у якому були запрошені по 36 найсильніших  п׳ятиборців та п׳ятиборок за результатами чотирьох попередніх етапів Кубка. Серед учасників фіналу були і вихованці Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк (вип.2009р.) та Зінаїда Батрак (вип.2012р.).
Серед чоловіків володарем Кубка світу став француз Валентін Прадес. Лише чотирма очками йому поступився киянин Павло Тимощенко. Ще один киянин Денис Павлюк посів 17 місце, а Павло Зведенюк (на фото) – 24е.
Командою збірна України набрала 4271 очко, що дало їй третє місце. У французів 4359 пунктів, збірної Кореї – 4307. Зінаїда Батрак посіла 33 місце. У жіночому турнірі Зіна була єдиною представницею від України. Перемогу ж здобула угорка Тамара Алєксєєв, у команді кращими були німкені.

Сучасне п'ятиборство

До світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцятаДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату України з сучасного п′ятиборства