Сучасне п'ятиборство : Ковальчук і Война – абсолютні переможці чемпіонату України серед триборців

У програмі Кубка України з сучасного п′ятиборства, який проходив у м.Дніпрі з 26 до 28 квітня 2017р., відбувся юнацький національний чемпіонат.
Серед юнаків – триборців (спортсмени віком до 16 років) чемпіоном України став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук. У сумі плавання та комбайнду (біг+стрільба) Юрій набрав 890 очок і на  23 пункти випередив свого товариша по тренуваннях, десятикласника училища Валентина Ільківа. Андрій Зубач (10 кл.) посів 4 місце.
У командній першості Ковальчук, Ільків і Зубач також не мали собі рівних і більше, ніж на 100 очок випередили збірну м.Києва, яка посіла ІІ місце. На третьому місці житомирські п’ятиборці.
Серед дівчат абсолютною переможницею змагань стала десятикласниця училища Руслана Война (на фото). Руслана перемогла як в особистій першості, так і в командному турнірі. Разом з Войною чемпіонкою України у команді стала учениця 8 класу Ольга Клуннікова. В особистій першості Оля набрала четверту суму. Серед двоборців  четверті місця посіли Микола Санніков (8 кл.) та Юлія Федун (7 кл.).

З 12 липня розпочинається прийом заяв вступників на І курс училища
Творчий конкурс для вступників на І курс відбудеться 2 серпня о 12.00 год.

Сучасне п'ятиборство

На чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцятаДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату України з сучасного п′ятиборстваКовальчук і Война – абсолютні переможці чемпіонату України серед триборцівКубок України з сучасного п’ятиборства розіграли Юрій Федечко і Павло ЗведенюкЮрій Ковальчук – срібний призер кадетського чемпіонату України з триатлону