Сучасне п'ятиборство : На етапі Кубка світу у Каїрі Пермикіна замкнула десятку найсильніших

У столиці Єгипту м. Каїрі 22-26 березня 2017р. відбувся ІІ етап Кубка світу з сучасного п’ятиборства.
    В змаганнях серед жінок перемогла британка Кейт Френч. Вихованка Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна (вип.2013р., на фото) замкнула десятку найсильніших. Зінаїда Батрак (вип.2012р.) показала тридцятий результат.
    Переможцем серед чоловіків став киянин Павло Тимошенко. Вихованець училища Андрій Федечко посів 27 місце.

З 12 липня розпочинається прийом заяв вступників на І курс училища
Творчий конкурс для вступників на І курс відбудеться 2 серпня о 12.00 год.

Сучасне п'ятиборство

На чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцятаДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату України з сучасного п′ятиборстваКовальчук і Война – абсолютні переможці чемпіонату України серед триборцівКубок України з сучасного п’ятиборства розіграли Юрій Федечко і Павло ЗведенюкЮрій Ковальчук – срібний призер кадетського чемпіонату України з триатлону