47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Федечко і Валерія Пермикіна у новому сезоні стартували з перемог


     У Києві 4-6 лютого 2017р. стартував новий змагальний сезон у вітчизняному сучасному п’ятиборстві. Тут відбувся зимовий чемпіонат України з цього комплексного олімпійського виду спорту.
У змаганнях серед чоловіків чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип.2012р.). Перемога Юрію (на фото) далася нелегко – він лише на два очки випередив свого товариша по Київській ШВСМ Дениса Павлюка. Третє місце посів ще один киянин Олександр Коваль.
Інші вихованці училища посіли такі місця: Павло Зведенюк (вип.2009р.) – 6-е, Дмитро Балюк (вип.2014р.) – 7-е, Андрій Федечко (вип. 2008р.) – 9-е.
І в змаганнях жінок кращою була вихованка училища Валерія Пермикіна (вип.2013р.). У жінок такої напруженої боротьби не вийшло – Валерія більш як на 100 пунктів випередила донеччанку Катерину Шуплякову. «Бронза» дісталася киянці Наталії Левченко. Зінаїда Батрак (вип.2012р.) четверта.
Юрій Федечко і Пермикіна привели до перемоги і збірні м.Києва у командній першості. Збірна Львівщини у складі Зведенюка, Балюка і Андрія Федечка на другому місці.
В заліку серед юніорів найкращий результат показав Дмитро Балюк. Студент ІІІ курсу Олександр Дикий посів шосте місце, а одинадцятикласник Віталій Зайцев – восьме. У командній першості хлопці – срібні призери!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій Ковальчук