49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Марціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спорту


     У м.Сігулді , що у Латвії, на місцевій санно-бобслейній трасі 9-11 листопада 2020р. відбувся чемпіонат України з санного спорту.
У з'їздах на одномісних санях бронзовим призером чемпіонату серед чоловіків став учень 10 класу Львівського коледжу спорту шістнадцятирічний Данило Марціновський. Перемогу здобув досвідчений кременчанин, учасник 2х олімпіад Андрій Мандзій.
Данила підтримали його однокласники Богдан Бабура та Вадим Микиєвич (на фото). Хлопці вибороли бронзові медалі у з'їздах на двомісних санях. Чемпіонами України у цьому виді змагальної програми стали львів'яни Ігор Стахів та Андрій Лисецький.
Серед жінок перемогу на санях-одиночках святкувала кременчанка Юліана Туницька. Вихованки коледжу Олена Стецків і Олена Смага посіли друге і третє місця.
У командній естафеті кращий результат показала зб.Львівської області-І, за яку виступали Антон Дукач, Олена Стецків, Ігор Стахів та Андрій Лисецький. Кременчани другі, зб.Львівщини-ІІ - на третьому місці. У складі команди другу бронзову нагороду здобув Данило Марціновський.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Санний спорт

Санний спорт

Мох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спортуОлена Смага у квітковій церемонії Кубка світу з санного спортуМарціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спортуВ коледжі запрацювала стартова естакада для санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликахВадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокіМаріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 роківКатерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світу