Санний спорт : Марціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спорту

У м.Сігулді , що у Латвії, на місцевій санно-бобслейній трасі 9-11 листопада 2020р. відбувся чемпіонат України з санного спорту.
У з'їздах на одномісних санях бронзовим призером чемпіонату серед чоловіків став учень 10 класу Львівського коледжу спорту шістнадцятирічний Данило Марціновський. Перемогу здобув досвідчений кременчанин, учасник 2х олімпіад Андрій Мандзій.
Данила підтримали його однокласники Богдан Бабура та Вадим Микиєвич (на фото). Хлопці вибороли бронзові медалі у з'їздах на двомісних санях. Чемпіонами України у цьому виді змагальної програми стали львів'яни Ігор Стахів та Андрій Лисецький.
Серед жінок перемогу на санях-одиночках святкувала кременчанка Юліана Туницька. Вихованки коледжу Олена Стецків і Олена Смага посіли друге і третє місця.
У командній естафеті кращий результат показала зб.Львівської області-І, за яку виступали Антон Дукач, Олена Стецків, Ігор Стахів та Андрій Лисецький. Кременчани другі, зб.Львівщини-ІІ - на третьому місці. У складі команди другу бронзову нагороду здобув Данило Марціновський.

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!