49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Стецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спорту


У м.Вінтерберзі (Німеччина) 22-23 лютого 2020р. відбувся VІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях вихованка Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Олена Стецків (вип. 2011р.) посіла 14 місце, а Олена Смага (вип. 2017р., на фото) – шістнадцяте.
Екіпаж саней-двійок у складі львів’ян Ігора Стахіва та Андрія Лисецького замкнув десятку сильніших. Кременчанин Ігор Гой і вихованець коледжу Мирослав Левкович (вип. 2017р.) показали дванадцятий результат.
        У командній естафеті збірна України у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Ігора Стахіва і Андрія Лисецького на шостому місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Санний спорт

Санний спорт

В коледжі запрацювала стартова естакада для санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликахВадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокіМаріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 роківКатерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спорту