49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десятку


17-18 січня 2020р. на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх були розіграні нагороди в індивідуальних видах санної програми змагань.
Першими на старт вийшли дівчата на одномісних санях. Перемогу за сумою двох з’їздів здобула німкеня Мерле Фрайбель. Кременчанка Юліана Туницька показала високий п’ятий результат.
Опісля визначалися переможці на двомісних санях серед хлопців. І тут рівних не було німецьким санкарям Морітцу Ягеру і Валентіну Стюдте. Українська двійка у складі дев’ятикласників Львівського училища фізичної культури Вадима Микиєвича і Богдана Бабури після першого з’їзду йшла на восьмому місці. Приблизно так само хлопці з’їхали і у другій спробі, однак були дискваліфіковані у зв’язку з порушеннями вимог до саней.
У з’їздах на одномісних санях серед хлопців переміг латвієць Гінтс Берзінс. Минулорічний випускник училища Роман Пилипів посів 13 місце.
Добре розпочали змагання на двомісних санях учениця 10 класу Олександра Мох і львів’янка Надія Антонюк (на фото). Після першого заїзду дівчата йшли на 7 місці, поступаючись лише 0,068сек польському екіпажу, а у другому з’їзді допустили ряд помилок і у кінцевому підсумку замкнули першу десятку.
     20 січня у Санкт-Моріці, де проходять змагання санкарів, буде розіграна командна естафета. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту