49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильніших


10-12 січня 2020р. у м.Альтенберзі (Німеччина) відбувся IV етап Кубка світу з санного спорту.
Найкраще серед українців на етапі виступив екіпаж двомісних чоловічих саней у складі львів’ян Ігора Стахіва та Андрія Лисецького, який посів 18 місце. Двійка Ігор Гой та Мирослав Левкович (вип. 2017р., на фото) замкнула двадцятку найсильніших.
У з’їздах на одномісних санях кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач розмістилися по сусідству – на 27 і 28 місцях відповідно.
        Олена Смага (вип.ЛУФК 2017р.) і Олена Стецків (вип. 2011р.) у основну сітку Кубка світу не кваліфікувались, а в Кубку націй посіли 20 і 24 місця. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту