49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту


У м. Альтенбергу (Німеччина) 14 грудня 2019 року відбувся V етап Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
У з’їздах на двомісних санях 5 місце у Альтенбергу посів український екіпаж у складі дев’ятикласників Львівського училища фізичної культури Вадима Мікієвича та Богдана Бабури (на фото). Хлопці лише 0,883сек поступилися переможцям – Каспарсу Рінксу і Кріс’янісу Брунсу з Латвії.
Серед дівчат українки Надія Антонюк і Олександра Мох (ЛУФК, 10 клас) фінішували п’ятими.
А апогеєм виступів української збірної на юнацькому Кубку світу стала перемога кременчанки Юліани Туницької на одномісних санях серед дівчат. Юліана на 0,221сек випередила німкеню Меліну Целашик та на 0,655сек росіянку Дарію Олесік.
Цьогорічний випускник училища Роман Пилипів показав дев’ятий результат серед хлопців. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту