49 років1971 - 2020

Санний спорт : Гой і Левкович у топ-15 ІІ етапу Кубка світу з санного спорту

30 листопада-1грудня 2019р. у м.Лейк-Плесіді (США) відбувся ІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на санях-двійках 15 місце на Кубку посів український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича (вип. 2017р.) та кременчанина Ігоря Гоя.
У спринтерській гонці Левкович і Гой піднялися на сходинку вище і показали чотирнадцятий результат.
Олена Стецьків (вип. 2011р.) в перегонах жінок на одномісних санях фінішувала двадцять четвертою.

Санний спорт

На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіадіГой і Левкович у топ-15 ІІ етапу Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квотиУкраїнські санкарі розпочали міжнародний змагальний сезон з 10 місцяОлена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах