49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На «Кубку Бони» рівних не було Васильків і Микиєвичу


 
   У м. Кременець 8-11 серпня відбулися традиційні міжнародні змагання «Кубок Бони – 2019» зі з’їздів на санкороликах.
Окрім найсильніших українських санкарів участь у кременецьких стартах взяли польські гості.
У основних перегонах серед елітних спортсменів перемогу на одномісних санях святкували господарі траси Андрій Мандзій та Юліана Туницька. Вихованка Львівського училища фізичної культури і лідерка національної збірної Олена Стецьків посіла ІІ місце, а студентка ІІІ курсу училища Наталія Драбінська – третє серед жінок.
В категорії юніорок рівних не було другокурсниці Катерині Васильків (на фото).
Серед юнаків переміг учень 9 класу Вадим Микиєвич. Вадим на 0,096 сек. випередив цьогорічного випускника училища Романа Пилипіва та на 0, 370 сек. – свого однокласника Даніїла Марціновського.
Серед молодших юнаків учень 8 класу Станіслав Креховецький виборов срібну нагороду.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіадіГой і Левкович у топ-15 ІІ етапу Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квотиУкраїнські санкарі розпочали міжнародний змагальний сезон з 10 місцяОлена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу