49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах


 
   У м. Кременці 1-4 серпня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед юніорів. Молоді українські санкарі змагались у з’їздах на санкороликах.
У командній гонці переможцями чемпіонату стала збірна команда Львівської обл., у складі якої виступали вихованці Львівського училища фізичної культури, цьогорічний випускник Роман Пилипів (на фото) та Олена Смага (вип.2017р.). Львів’яни на 0,131 сек. випередили господарів траси – кременецьких спортсменів. Збірна Львівської обл. – ІІІ, за яку змагались Мирослав Левкович (вип. 2017р. ), Наталія Драбінська (ІІІ курс) та Дмитро Прус (11 кл.), посіла 4 місце.
У перегонах на особисту першість на одномісних санях Олена Смага стала срібною призеркою. Перемогла кременчанка Юліана Туницька. Наталія Драбінська і Катерина Васильків (ІІ курс) фінішували п’ятою і шостою відповідно.
Серед юніорів перемогу отримав львів’янин Ігор Стахів. Роман Пилипів посів 6 місце, Даніїл Марціновський (9 кл) – сьоме, Мирослав Левкович – восьме. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді