49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликах


У м.Кременці 5-9 липня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед спортсменів юнацьких вікових категорій.
Юні санкарі виявляли найсильніших зі з’їздів на санкороликах.
Серед юнаків віком до 17 років переможцем став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів. Учень 11 класу Дмитро Прус посів 4 місце.
Серед дівчат одинадцятикласниці Іванна Домбровська і Аліна Федюк показали четвертий і п’ятий результати. Природньо перемогли місцеві спортсменки, які мали більше можливостей для спеціалізованої підготовки.
І в командній гонці-естафеті два перші місця були за кременчанами. Збірна Львівської обл. у складі Пилипіва і Надії Антонюк на третій позиції.
Серед хлопців віком до 15 років вперта боротьба розгорнулася між дев’ятикласниками училища Вадимом Микиєвичом та Данилом Марціновським. Перемогу з перевагою всього лиш у 0,081сек отримав Микиєвич (на фото). Ще один дев’ятикласник Богдан Бабура посів 4 місце.
Серед дівчат цього віку перемогла кременчанка Вікторія Коваль. Лише 0,033сек переможниці поступилася учениця 9 класу Анна Шкрет. Десятикласниця Олександра Мох фінішувала третьою.
В командній гонці найкращий результат показала збірна Львівської обл.-І, за яку виступали Бабура, Марціновський і Шкрет. Збірна Львівщини-ІІ у складі Микиєвича, Мох і Максима Тупого (7 кл.) на другому місці.
       Серед тринадцятилініх чемпіоном України став учень 7 класу Станіслав Креховецький. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту