49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту


На санно-бобслейній трасі м.Сігулди, що у Латвії, 20-21 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юніорів.
У з’їздах на одномісних санях срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Переможцю - львів’янину Ігору Стахіву Роман поступився лише 0,299сек. П’яте місце посів восьмикласник училища Даниїл Марціновський.
Серед дівчат перемогу здобула кременчанка Юліана Туницька. Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.) показала результат на 0,05сек гірший і посіла друге місце.
На двомісних санях чемпіонами України стали кременчанин Ігор Гой та вихованець училища Мирослав Левкович (вип. 2017р.). Друге місце посів екіпаж у складі Ігора Стахіва та Романа Пилипіва, третє – юні львів’яни Даниїл Марціновський і Ростислав Левкович.
Завершувала змагання командна естафета. Перемогу у цьому видовищному виді змагань здобула збірна Львівської обл. у складі Стахіва, Смаги, Марціновського та Левковича Ростислава. Збірний колектив львів’ян і кременчан Олександр Сохацький, Юліана Туницька, Ігор Гой і Мирослав Левкович посів ІІ місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіадіГой і Левкович у топ-15 ІІ етапу Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квотиУкраїнські санкарі розпочали міжнародний змагальний сезон з 10 місцяОлена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу