49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : В активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату України


У м.Сігулді (Латвія) 18-19 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з санного спорту.
У з’їздах чоловіків на одномісних санях боротьба за чемпіонство розгорнулася між першими номерами національної збірної кременчанином Андрієм Мандзієм та львів’янином Антоном Дукачом. З результатом 1.38,660хв за сумою двох заїздів переміг Мандзій. Дукач поступився переможцю 0,341 сек. Одинадцятикласник Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів посів 4 місце.
Серед жінок перемогу святкувала Юліана Туницька. Талановита кременчанка зуміла обійти вихованок училища Олену Смагу (вип. 2017р.) та Олену Стецків (вип. 2011р.).
На двомісних санях чемпіонами України стали львів’яни Ігор Стахів та Андрій Лисецький. Юніори Ігор Гой (Кременець) і Мирослав Левкович (вип. ЛУФК 2017р.) посіли ІІ місце, а бронзові медалі вибороли юні львів’яни Даниїл Марціновський (8кл. ЛУФК) та Ростислав Левкович. Показаний результат дозволив хлопцям підкорити норматив майстра спорту України. Роман Пилипів у парі з Антоном Дукачом показав четвертий результат.
Завершувала змагання командна естафета. Перемогу у естафеті здобув збірний колектив у складі Мандзія, Гоя, Мирослава Левковича та Наталії Хитренко. Друге місце посіла команда Львівської обл.-І, за яку виступали Дукач, Стецків, Стахів і Лисецький. Третім призером стала юніорська збірна Львівщини у складі Пилипіва, Марціновського, Катерини Васильків (І курс ЛУФК) та Ростислава Левковича. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді