48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Молоді українські санкарі набрали форму


Лише до останнього, шостого, етапу Кубка світу серед юніорів і кадетів, який 15-16 лютого 2019р. відбувся у м.Оберхоф (Німеччина), почали набирати форму молоді українські санкарі, які в силу об’єктивних обставин позбавлені повноцінних умов системної підготовки у себе на батьківщині.
Найкращий результат українці показали у командній гонці, де посіли 5 місце. У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (11 кл.), Мирослав Левкович (вип. 2017р.), а також кременчанин Ігор Гой і Юліана Туницька.
У з’їздах на двомісних санях Ігор Гой і Мирослав Левкович (на фото) фінішували шостими в категорії юніорів. Також 6 місце серед дівчат-кадеток в змаганнях на одномісних санях посіла Юліана Туницька.
Ще одна вихованка училища Олена Смага (вип. 2017р.) стала п’ятнадцятою серед юніорок.
Роман Пилипів замкнув двадцятку сильніших серед кадетів-спортсменів віком до 18 років. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими