49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Молоді українські санкарі набрали форму


Лише до останнього, шостого, етапу Кубка світу серед юніорів і кадетів, який 15-16 лютого 2019р. відбувся у м.Оберхоф (Німеччина), почали набирати форму молоді українські санкарі, які в силу об’єктивних обставин позбавлені повноцінних умов системної підготовки у себе на батьківщині.
Найкращий результат українці показали у командній гонці, де посіли 5 місце. У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (11 кл.), Мирослав Левкович (вип. 2017р.), а також кременчанин Ігор Гой і Юліана Туницька.
У з’їздах на двомісних санях Ігор Гой і Мирослав Левкович (на фото) фінішували шостими в категорії юніорів. Також 6 місце серед дівчат-кадеток в змаганнях на одномісних санях посіла Юліана Туницька.
Ще одна вихованка училища Олена Смага (вип. 2017р.) стала п’ятнадцятою серед юніорок.
Роман Пилипів замкнув двадцятку сильніших серед кадетів-спортсменів віком до 18 років. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді