49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафеті


8-9 лютого у м.Оберхофі (Німеччина) у програмі VІІІ етапу Кубка світу найсильніші санкарі старого континенту розіграли звання чемпіонів Європи-2019.
В змаганнях жінок на одномісних санях весь п’єдестал пошани зайняли німецькі атлетки Наталі Гайзенбергер, Татьяна Хюфнер і Даяна Ельтбергер.
Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.) показала 19-ий результат. Її відставання від переможниці за сумою двох спусків склало 1,653сек.
Серед чоловіків неочікувану подвійну перемогу отримали росіяни Семен Павліченко і Роман Репілов. Кременчанин Андрій Мандзій посів 23 місце.
В з’їздах на двомісних санях львів’яни Ігор Стахів і Андрій Лисецький фінішували одинадцятими.
У командній естафеті збірна України у складі Стецків, Стахіва, Лисецького та Антона Дукача (до речі, всі львів’яни) визмагала 7 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді