48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світу


Збірна команда України посіла 6 місце у командній естафеті на чемпіонаті світу з санного спорту серед юніорів, який 1-2 лютого 2019р. відбувся на санній трасі містечка Іглс, що є околицею Інсбрука (Автрія).
У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури, одинадцятикласник Роман Пилипів і Мирослав Левкович (вип. 2017р.). Компанію львів’янам склали кременецькі санкарі Юліана Туницька і Ігор Гой.
За усталеною традицією Міжнародної федерації санного спорту перші шість місць у кожному виді змагань беруть участь у квітковій церемонії нагородження.
В інших видах програми чемпіонату світу українці посіли такі місця: екіпаж саней-двійок Ігор Гой/Мирослав Левкович – 9-е, Юліана Туницька на одномісних санях – 22-е, Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.) – 26-е, Роман Пилипів – 29-е. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі