48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Анна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликах


 
     У м.Кременці 4-7 липня 2018р. відбувся літній юнацький чемпіонат України з санного спорту зі спусків на санкороликах.

       Серед хлопців віком до 15 років срібним призером чемпіонату у з’їздах на одномісних санях став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Дмитро Прус. За сумою двох спусків Дмитро лише 0,26сек поступився господарю траси Олександру Сохацькому. Бронзову медаль виборов восьмикласник училища Даниїл Марціновський.

     І серед дівчат перемогу святкувала місцева санкарка Наталія Хитренко. 1,11сек поступилася переможниці учениця 9 класу Олександра Мох. Десятикласниці Аліна Федюк і Іванна Домбровська посіли відповідно 4 і 6 місця.

         Кременецькі санкарі перемогли і в командній гонці. Прус, Марціновський, Мох і Федюк – срібні призери.

       Серед молодших дівчат (вік до 13 років) дворазовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Анна Шкрет (на фото). Анна перемогла у з’їздах на одномісних санях та у командній гонці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками