Санний спорт : Юзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородами

3-4 березня 2018р. учні відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури Каріна Юзьвяк (10 кл), Олександра Мох (8 кл), Данило Марціновський (7 кл) разом зі своїм тренером Світланою Жидковою на запрошення учнівського спортивного клубу «Тайфун» з м.Новий Сонч взяли участь у міжнародних санкарських змаганнях у Польщі і усі повернулися додому з нагородами.
Каріна Юзьвяк посіла ІІІ місце у з’їздах на одномісних санях серед дівчат-юніорок. Олександра Мох і Данило Марціновський (на фото) стали бронзовими призерами у заїздах серед дівчат і хлопців віком до 14 років.
У перегонах на двомісних санях Юзьвяк і Мох показали п’ятий результат. Так само п’ятими фінішували Юзьвяк, Мох і Марціновський у командній гонці.

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх