Санний спорт : На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу

У м.Кременці 10-14 лютого 2018р. відбувся юнацький національний чемпіонат з санного спорту. Кращі молоді санкарі України змагалися у чотирьох вікових категоріях: до 18, до 16, до 14 і до 12 років.
В заїздах серед найстарших дівчат на одномісних санях перемогу святкувала минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури, лідер юніорської збірної України Олена Смага. Учениця 11 класу Катерина Васильків посіла ІІІ місце.
Серед хлопців тріумфували кременецькі спортсмени, які зайняли весь п’єдестал пошани – переміг Денис Валикоконь. Подвійну перемогу кременчани здобули і в командній естафеті. Олена Смага і Дмитро Семенов (11кл) у складі збірної Львівщини – бронзові призери.
Серед шістнадцятирічних санкарок історичну перемогу на чемпіонаті здобули учениці училища Каріна Юзвяк і Олександра Мох (на фото) – дівчата перемогли у спусках на двомісних санях. Такі змагання вперше проводилися в Україні (до того жінки змагалися тільки в одномісних санях) і увійдуть у програму ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор 2020р.
Серед двомісних екіпажів серед хлопців перемогли кременчани Владислав Щербатко та Олександ Сохацький, Дмитро Прус (9кл) і Данило Марціновський (7кл) показали третій результат.
Владислав Щербатко переміг і в одномісних санях. Десятикласник Роман Пилипів поступився переможцю 0,183сек і став срібним призером.
В командній гонці збірна Львівської області, за яку виступали Роман Пилипів, Дмитро Прус і Данило Марціновський, також на ІІ місці.
Свою чергову нагороду юнацької першості, ще одну срібну, Данило Марціновський здобув у з’їздах на одномісних санях серед чотирнадцятирічних спортовців. Серед дівчат Олександра Мох (8кл) і Анна Шкрет (7кл) на ІІ і ІІІ місцях відповідно. У командній гонці Данило Марціновський і Олександра Мох – срібні призери.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Санний спорт

Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає форму