Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і Пилипів

На єдиній в Україні санній трасі у м. Кременці 1-3 серпня 2017р. відбулися Всеукраїнські змагання зі спусків на санкороликах серед юніорів.
Серед юніорів віком до 19 років перемогу отримав вихованець Львівського училища фізичної культури Михайло Савицький (вип.2015р.), який сьогодні виступає за Кременець, звідки родом. Михайло на 0,095сек випередив львів’янина Ігора Стахіва. На третьому місці ще один львів’янин Андрій Лисецький.
Серед дівчат весь п’єдестал пошани за вихованками ЛУФК : I місце посіла Олена Смага (вип.2017р.), друге – Ірина Левкович (III курс), третє – Наталія Драбинська (I курс).
У командній гонці перемогла збірна команда Львівщини у складі Смаги, Лисенко та Стахіва.
Серед старших юнаків (U-17) рівних не було учневі 10 класу училища Олегу Пилипіву ( на фото). Олег на 0,161сек обійшов львів’янина Юрія Матвійчука. З третім часом фінішував Владислав Щербатко.
Серед дівчат цієї вікової категорії кращими були місцеві санкарки Юліана Туницька та Наталія Хитренко. Катерина Васильків (10 клас) посіла 4 місце.
У командній гонці перемогла збірна Тернопольскої обл. Львів’яни у складі Назара Децика (I курс), Дмитра Семенова (11 клас) та Катерини Швайко  на другому місці.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими