47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі в Обергофі виступили не найкраще


     У м.Обергофі (Німеччина), який є відомим зимовим курортом і спортивним центром, 4-5 лютого 2017р. відбувся VII етап Кубка світу з санного спорту.
Українські санкарі в Обергофі виступили не найкраще. Кращим результатом збірної є 12 місце у командній естафеті. У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип.2013р.), Роман Захарків (вип.2011р.) та кременчани Олександр Оболончик і Андрій Мандзій.
В особистих змаганнях екіпаж двомісних саней Роман Захарків і Олександр Оболончик  посів 21 місце. Інші спортсмени до основної сітки Кубка світу не кваліфікувались: Олена Шхумова у Кубку націй фінішувала п’ятнадцятою, Олена Стецків (вип.2011р.) – вісімнадцятою, Андрій Мандзій – двадцять другим.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанці