50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Гандболістки Львівського спортколеджу – бронзові призерки чемпіонату України серед молодших дівчат


         Федерація гандболу України прийняла рішення достроково завершити чемпіонати України у всіх вікових категоріях у зв’язку з пандемією коронавірусу.
Серед дівчат віком до 15 років бронзовим призером чемпіонату стала команда Львівського коледжу спорту. Попереду дівчат Херсонське та Броварське УФК.
У складі команди виступали Людмила Мартинюк, Єлизавета Коваль, Вікторія Коваль (9 кл.), Юлія Іванцюк, Анастасія Дутко, Юлія Гутник, Яна Дьолог, Ванеса Лакатош, Вероніка Вівчарук, Каміла Кухар (8 кл.), Анжеліка Грабчак, Вікторія Мальована, Юлія Біліченко (7 кл.). Працювали з командою вчителі зі спорту Віталій Надич і Василь Козар.

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату України  серед дівчат віком до 15 років  (чільна сімка) :
 
1.  УФК Херсон
- 25 очків
2.  УФК Бровари
- 24
3.  Спортколедж Львів
- 17
4. Зб. Дніпропетровської обл.
- 17
5. ДЮСШ «Барса» Шостка
- 16
6. Зб. м.Києва
- 16
7. СДЮШОР «Карпати» Ужгород
- 15
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Гандбол

Гандбол

У кубковому протистоянні двох споріднених закладів перемогу отримали гандболістки коледжуГандболістки об’єднаної команди "Львівської політехніки" та спортколеджу поразок у ЧУ не знаютьЗусиль Поляк, Дмитришин, Маркевич та Гладун для перемоги над іспанками виявилося замалоКозак, Прокоп'як та Дмитришин у складі "Галичанки" декласували ужгородські "Карпати"У іграх "Галичанки" з миколаївським "Реалом" тон задавали вчорашні випускниці коледжуУ Європейському кубку львівська "Галичанка" зустрінеться з іспанкамиГандболістки-вихованки коледжу переграли команду свого тренера у ЄврокубкуЛьвівська "Галичанка" завершила 2020 рік на мажорній нотіУ іграх "Галичанки" із збірною Києва найрезультативнішими були вчорашні випускниці коледжу Гандболістки об’єднаної команди "Львівської політехніки" і спортколеджу зміцнюють своє лідерствоУ 1/8-ій Європейського Кубка львівська "Галичанка" зустрінеться з командою Василя КозараМаксим Грисьо приносить перемогу "Львову"Львівська "Галичанка" успішно стартувала у Європейському кубкуІ Хмельницький університет перед гандболістками Львівського спортколеджу не встоявЛюдмила Мартинюк і Валентина Фроляк декласували тернопільський університет