48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірної


    17 березня 2019р. на олімпійській базі у Конча-Заспі, що під Києвом, збереться на підготовку до чемпіонату Європи гандбольна юніорська збірна України дівчат віком до 19 років.
До участі у зборі головний тренер команди Борис Чижов запросив відразу шестеро вихованок Львівського училища фізичної культури. Це Катерина Козак (на фото), Діана Дмитришин (обидві 11 кл), Валентина Фроляк, Софія Пихайленко (вип.2018р.), Юлія Головко і Олександра Жолобович (вип. 2017р.).
Паралельно у Конча-Заспі тренуватиметься і національна збірна. До складу головної команди країни увійшли Наталія Стрюкова (вип. 2015р.), Марія Гладун (вип. 2014р.), Наталія Савчин (вип. 2013р.), Наталія Воловник (вип. 2011р.), Ірина Стельмах і Леся Смолінг (обидві 2010 р.в.)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Львівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світу