48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Ірина Прокоп’як – дівчина «made herself»


      Учениця десятого класу Львівського училища фізичної культури Ірина Прокоп’як – дівчина «made herself», яка сама себе створила наполегливими тренуваннями, неймовірною працездатністю та виконуючи настанови своїх тренерів: Василя Козара – головного тренера львівської гандбольної «Галичанки» та Віталія Надича - старшого тренера відділення гандболу училища.
        Ірина (на фото) родом з м. Снятин Івано-Франківської області. Серед однолітків вона вирізнялася неабиякою моторикою, активно допомагала батькам по господарству. Мама й тато Ірини не були знайомі зі спортом і системою навчання у Львівському училищі фізичної культури й не надто хотіли відпускати доньку до Львова, але тренерам вдалося переконати, що з доньки виросте перспективна  спортсменка. Й ось, вже третій рік Ірина навчається у нашому училищі та вже сезон успішно пробує себе у «Галичанці» на позиції лінійного гравця і центрального захисника. Це вимагає особливої виучки та складу характеру, адже Ірині необхідно бути готовою допомогти та підстраховувати своїх одноклубниць на майданчику – саме на таку роботу націлюють її наставники.
       Ірина - фанатка гандболу, постійно переглядає в інтернеті кращі ігри, відслідковує та аналізує дії провідних гандболісток Європи, а своїм кумиром вважає Єветте Брох – це гравчиня угорського клубу «Дйор».
      На завершення свого першого інтерв’ю для прес-служби училища Ірина висловила щиру подяку вчителям та тренерам за розуміння, які попри великі фізичні навантаження та високу вимогливість уміють помітити втому, підтримати та надихати на щоденне досягнення успіху.
 
Ольга Любичанківська, прес-служба ЛУФК 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Львівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світу