Гандбол : Чинити опір «Галичанці» «Карпати» змогли лише у перших таймах

Після новорічної перерви відновилися ігри національної гандбольної першості серед жінок у суперлізі.
Львівська «Галичанка» 9 і 10 лютого 2018р. у м.Ужгороді у матчах 8 туру зустрічалася зі своїм основним конкурентон на чемпіонство – місцевими «Карпатами».
Для господарок це був чи не останній шанс дещо вирівняти турнірну ситуацію, адже у випадку перемоги львів’янок, останні ставали фактично недосяжними.
Однак, чинити гідний опір чемпіонкам закарпатки змогли хіба що у перших таймах. Перша зустріч закінчилася з рахунком 24:18 (перший тайм 13:12) на користь «Галичанки», друга – 19:17 (7:8).
У складі «Галичанки» найрезультативнішою була вихованка Львівського училища фізичної культури Марина Коновалова (вип. 2013р., на фото), на рахунку якої 10 голів. Капітан команди Наталія Савчин (вип. 2013р.) відзначилася 6 разів.
- 0

22 травня відбудуться вступні іспити з стрільби з лука на базі СДЮШОР «Електрон», вул.Грабовського, 11

Гандбол

Гандбол

Львівська «Галичанка» вчетверте поспіль чемпіон України з гандболу Львівська «Галичанка» - переможець Балтійської лігиУ чемпіонаті України «Галичанка» для конкуренток недосяжна«Галичанка» продовжує лідирувати у Балтійській лізіГандболісти ЛУФК – чемпіонки України серед дівчат віком до 15 роківМолодші гандболістки ЛУФК у фіналі чемпіонату УкраїниФінал трьох «Галичанка» розпочала з перемогГандбольна «Галичанка» у фіналі трьох кращих командГандболістки ЛУФК – переможниці національної першостіВихованки ЛУФК дали бій румункамВихованки ЛУФК Швейцарію не осилили Вихованки ЛУФК прагнутимуть здолати швейцарокГандболістки ЛУФК за крок до чемпіонстваУ матчі лідерів Балтійської ліги найактивнішими були вихованки ЛУФК«Галичанка» сенсаційно поступилася «Реалу»