Гандбол : Молодіжна збірна з гандболу у фінал Євро-2015 не кваліфікувалась

17-19 квітня 2015р. у м.Жлобині (Білорусь) відбувся кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з гандболу серед дівчат віком до 19 років у IV відбірковій групі, участь у якому взяла і збірна молодіжна команда України. Суперницями наших дівчат були команди Білорусі, Польщі та Данії.
У першому матчі збірна України зустрічалася з господинями турніру – збірною Білорусі. Перший тайм був за українками 15:11. Однак другу половину зустрічі дівчата провалили і в кінцевому результаті поступилися 25:27. Кращою у нашій команді у цій грі була вихованка Львівського училища фізичної культури Наталія Савчин (на фото) на рахунку якої 9 забитих голів.
Як виявилося пізніше, ця гра стала вирішальною у боротьбі за одну з двох путівок на фінальну частину Євро-2015. Першу невимушено здобули фаворитки групи – данські гандболістки, які перемогли у всіх трьох зустрічах (Польща 32:17, Білорусь 35:22, Україна 44:28). Наша збірна здобула перемогу над Польщею 31:27 і у підсумку набрала 2 очки, що дало їй ІІІ місце. Друге місце з чотирма очками, а з ним і путівку у фінал здобула збірна Білорусі, яка здолала полячок 32:25.
Нагадаємо, що основу збірної України у Білорусі склали вихованки училища. Окрім Савчин це Марія Гладун, Марія Біла, Марина Коновалова, Наталія Сабова, Анастасія Дорожівська, Олена Косик, Мар’яна Маркевич, Наталія Стрюкова, Софія Давидянц, Тетяна Поляк та Ольга Василяка. Головний тренер команди – старший тренер відділення гандболу Василь Козар.

Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболуВихованка коледжу спорту Мар’яна Маркевич - найкраща гравчиня української гандбольної суперліги