Гандбол : Єлизавета Гілязетдінова - кращий воротар чемпіонату Європи

Ліза ГілязетдіноваУ м.Батумі (Грузія) на березі Чорного моря 6-8 липня 2012р. пройшов чемпіонат Європи з пляжного гандболу серед молодіжних команд (U-18).
Жіноча збірна команда України посіла на турнірі 5 місце. У складі збірної виступало троє вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Єлизавета Гілязетдінова (вип.2011р.), Тамара Смбатян та Наталія Савчин (вип.2012р.).
Єлизавета Гілязетдінова визнана кращим воротарем європейської першості.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Гандбол

Гандбол

Діана Дмитришин серед найкращих гравчинь Чемпіонату ЄвропиЦьогорічні випускниці ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з гандболуВихованки ЛУФК були лідерами збірної на чемпіонаті Європи з гандболуУ Кубку ЄФГ «Галичанка» зустрінеться з азербайджанським «Азерйолом»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з гандболуВалієва, Дмитришин і Прокоп’як – переможниці Кубка України з гандболуЛьвівська «Галичанка» вп'яте поспіль стала чемпіоном УкраїниМолодші гандболістки ЛУФК старших подруг не наслідувалиГандболістки ЛУФК – чемпіонки УкраїниЛьвівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірної