ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спотривна гімнастика : 12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіа


12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіал почесного судді Міжнародної федерації гімнастики Євгена Орищина. Учасниками були команди з Хмельницького, Запоріжжя, Маріуполя, Кіровограда. Львів представляли команди СДЮШОР «Будівельник», СДЮШОР «Олімп-Л», та ЛУФК.
 
Призерами та переможцями змагань стали:
 
Багатоборство (1994р.н. і старші)
1. Цюро Юлія                                   1992р.             м.Запоріжжя                         54.0
2. Гусак Олена                                 1993р.             м.Хмельницький                  53.1
3. Стасів Христина                          1992р.             м.Львів «Олімп-Л»              51.93
 
Багатоборство (1995р.н. і молодші)
1. Швець Стефанія                           1997р.             м.Львів «Олімп-Л»              52.8
2. Антонова Поліна                         1995р.             м.Львів «Олімп-Л»              51.83
3. Шпаченко Анастасія                   1995р.             м.Запоріжжя                       51.83
 
ФІНАЛИ
(1994р.н. і старші)
Стрибок
1. Стасів Христина                                      м.Львів «Олімп-Л»              13.85
2. Шеремет Олена                                       м.Львів, ЛДУФК                  13.7
3. Цюро Юлія                                               м.Запоріжжя                         13.5
 
Бруси
1. Цюро Юлія                                               м.Запоріжжя                         12.05
2. Стасів Христина                                      м.Львів «Олімп-Л»              11.7
3. Шуліга Олена                                          м.Львів «Олімп-Л»              11.65
 
Колода
1. Цюро Юлія                                               м.Запоріжжя                         14.4
2. Кондратюк Вікторія                                м.Львів «Олімп-Л»              13.8
3. Шеремет Олена                                       м.Львів, ЛДУФК                  13.0
 
Вільні вправи
1. Цюро Юлія                                               м.Запоріжжя                         13.95
2. Гусак Олена                                             м.Хмельницький                  13.45
3. Заремба Ірина                                          м.Львів, ЛДУФК                  12.9
 
ФІНАЛИ
(1994р.н. і молодші)
Стрибок
1. Шаповалова Євгенія                               м.Львів, ЛДУФК                  13.85
2. Шпаченко Анастасія                               м.Запоріжжя                         13.5
3. Романчук Ірина                                       м.Львів «Олімп-Л»              13.45
 
Бруси
1. Шаповалова Євгенія                               м.Львів, ЛДУФК                  12.15
2. Швець Стефанія                                      м.Львів «Олімп-Л»              12.1
3. Шпаченко Анастасія                               м.Запоріжжя                         11.8
 
 
Колода
1. Антонова Поліна                                     м.Львів «Олімп-Л»              13.7
2. Шпаченко Анастасія                               м.Запоріжжя                         13.4
3. Разіна Марія                                             м.Кіровоград                        12.75
 
Вільні вправи
1. Шаповалова Євгенія                               м.Львів, ЛДУФК                  13.15
2. Шпаченко Анастасія                               м.Запоріжжя                         12.8
3. Швець Стефанія                                      м.Львів «Олімп-Л»              12.7

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Спотривна гімнастика

Спотривна гімнастика

Ірина Романчук відновилася після важкої травмиНаталія Городній – бронзовий призер чемпіонату світу… через 13 років після змаганьРоманчук у Котбусі травмуваласяРоманчук краща у стрибкуІрина Романчук – бронзова лауреатка Кубку УкраїниРоманчук у Москві за крок від медалейІрина Романчук виграла Кубок БарбуркиІрина Романчук у п’ятірці сильніших гімнасток УкраїниІрина Романчук у національній збірнійНа Галицькому фестивалі домінували киянки та донечанкиУ Львові стартував І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивноїГімнастки ЛУФК на молодіжних іграх третіIV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Ірини Івлєвої26-28 березня відбудуться ІV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам. І. Івлєвої12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіа