ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Особовий склад виховних груп


Особовий склад 
виховних груп  училища і вихователі для роботи з ним 
у 2015/201
6 навчальному році

 

Прізвище учня/студента

Клас

Вид спорту

 

Виховна група № 1  вих. Статкевич Стефанія Тимофіївна

 

1

Андріас Нестор

11-в

водне поло

 

2

Балацький Юрій

9-б

лег/атлетика

 

3

Балюк Денис

9-а

кул/стрільба

 

4

Біда Назар

10-в

водне поло

 

5

Бондарук Марко

10-г

лег/атлетика

 

6

Васічкін Юрій

9-б

лег/атлетика

 

7

Галясовський Володимир

11-в

водне поло

 

8

Долгов Володимир

10-г

лег/атлетика

 

9

Дринов Максим

10-а

кул/стрільба

 

10

Дроботюк Олксандр

11-б

волейбол

 

11

Зайцев Віталій

10-г

суч/п'ятиборство

 

12

Ільницький Олександр

9-в

лег/атлетика

 

13

Караїм Максим

8-б

лег/атлетика

 

14

Козак Станіслав

10-г

лег/атлетика

 

15

Кондратюк Дмитро

10-г

суч/п'ятиборство

 

16

Менкунець Андрій

11-в

лег/атлетика

 

17

Музиченко Олександр

9-а

веслування

 

18

Озимон Дмитро

10-а

веслування

 

19

Падалкін Олег

11-в

фехтування

 

20

Почапський Роман

8-б

дзю-до

 

21

Пустовий Антон

10-б

волейбол

 

22

Смалюк Тарас

7

лег/атлетика

 

23

Турецький Сергій

10-б

волейбол

 

24

Цап Максим

8-б

лег/атлетика

 

25

Шевчук Артем

10-г

лег/атлетика

 

Виховна група №2  вих. Поважняк Лариса Володимирівна

 

1

Балог Ярослав

8-а

футбол

 

2

Борисенко Вячеслав

8-а

футбол

 

3

Буртник Василь

8-а

футбол

 

4

Бучакчийський Влад

7

футбол

 

5

Вільховий Назар-Іван

8-а

футбол

 

6

Гулявський Денис

8-а

футбол

 

7

Дідик Роман

8-а

футбол

 

8

Дубовський Денис

8-а

футбол

 

9

Кашуба Михайло

7

футбол

 

10

Марків Павло-Ростислав

7

футбол

 

11

Мокрик Мар'ян

8-а

футбол

 

12

Падчешинський Ілля

8-а

футбол

 

13

Пазеняк Віталій

8-а

футбол

 

14

Пазеняк Юрій

8-а

футбол

 

15

Раделицький Юрій

8-а

футбол

 

16

Сальваровський Павло

8-а

футбол

 

17

Сапуга Марко

7

футбол

 

18

Стень Сергій

8-а

футбол

 

19

Сущак Назар

8-а

футбол

 

20

Фокащук Назар

8-а

футбол

 

21

Хлань Максим

7

футбол

 

22

Худий Володимир

7

футбол

 

23

Чорний Михайло

7

футбол

 

24

Яблонський Андрій

8-а

футбол

 

25

Якобчук Сергій

8-а

футбол

 

26

Яремчук Вадим

8-а

футбол

 

Виховна група № 3 вих. Мороз Ірина Зеновіївна

 

1

Бідний Мирон

9-б

футбол

 

2

Горох Валентин

9-б

футбол

 

3

Губицький Олександр

9-б

футбол

 

4

Гудзінський Вадим

9-б

футбол

 

5

Данилюк Артем

9-б

футбол

 

6

Денега Артем

9-б

футбол

 

7

Ільїнов Юрій

10-г

бокс

 

8

Калинчук Тимофій

9-б

футбол

 

9

Козак Богдан

9-б

футбол

 

10

Кузьма Юрій

10-г

бокс

 

11

Куля Дмитро

10-г

бокс

 

12

Левченко Владислав

10-г

бокс

 

13

Мартиняк Юрій

9-б

футбол

 

14

Мельнійчук Вадим

9-б

футбол

 

15

Мудрик Владислав

9-б

футбол

 

16

Наконечний Роман

9-б

футбол

 

17

Прокопчук Анатолій

10-г

бокс

 

18

Романік Микола

9-б

футбол

 

19

Сич Олексій

9-б

футбол

 

20

Сікан Данило

9-б

футбол

 

21

Слічний Степан

9-б

футбол

 

22

Соляник Максим

9-б

футбол

 

23

Тиховський Валентин

9-в

бокс

 

24

Чиж Владислав

9-в

футбол

 

25

Фішер Юрій

10-г

бокс

 

Виховна група № 4 вих.

 

1

Антонов Антон

11-в

бокс

 

2

Барабах Назар

9-в

бокс

 

3

Возний Юрій

9-в

бокс

 

4

Грабовський Руслан

10-б

футбол

 

5

Добровольський Дмитро

8-б

бокс

 

6

Демків Станіслав

10-б

футбол

 

7

Дочинець Андрій

11-в

бокс

 

8

Дудинський Сергій

10-б

футбол

 

9

Кокирч Микола

10-г

бокс

 

10

Кормош Іван

10-б

футбол

 

11

Кравець Олександр

11-в

бокс

 

12

Кузьма Юрій

11-в

бокс

 

13

Куртяк Богдан

10-б

футбол

 

14

Лях Ростислав

10-б

футбол

 

15

Нестерук Олександр

10-б

футбол

 

16

Олексів Віталій

10-б

футбол

 

17

Панчишин Орест

10-б

футбол

 

18

Піхоцький Максим

10-б

футбол

 

19

Равліковський Любомир

10-б

футбол

 

20

Рудюк Володимир

10-б

футбол

 

21

Руніч Василь

10-б

футбол

 

22

Сидорук Вадим

10-б

футбол

 

23

Слива Роман

10-б

футбол

 

24

Харжевський Петро

10-б

футбол

 

25

Харчук  Назар

10-б

футбол

 

Виховна група № 5  вих. Богоніс Ірина Петрівна

 

1

Антошик Олег

11-б

футбол

 

2

Боднарь Юрій

11-б

футбол

 

3

Васютик Денис

7

футбол

 

4

Веремієнко Олег

11-б

футбол

 

5

Вітрів Юрій

7

футбол

 

6

Гуцул Костянтин

11-б

футбол

 

7

Дерман Максим

11-б

футбол

 

8

Донцов Володимир

11-б

футбол

 

9

Дурдас Андрій

7

футбол

 

10

Задерейко Антон

11-б

футбол

 

11

Качанівський Назар

11-б

футбол

 

12

Лещук Володимир

11-б

футбол

 

13

Малакі Олексій

7

футбол

 

14

Махінка Денис

7

футбол

 

15

Мацалап Сергій

11-б

футбол

 

16

Медвідь Віталій

11-б

футбол

 

17

Пашко Павло

11-б

футбол

 

18

Пецьків Тарас

11-б

футбол

 

19

Пиріг Маркіян

11-б

футбол

 

20

Ременюк Андрій

11-б

футбол

 

21

Сєдов Євген

11-б

футбол

 

22

Ситор Юрій

7

футбол

 

23

Сільченко Віталій

11-б

футбол

 

24

Січ Олексій

11-б

футбол

 

25

Суботін Ілля

7

футбол

 

26

Толстяк Дмитро

7

футбол

 

Виховна група № 6  вих. Замлинська Лариса Омелянівна,

                                      Черечіна Христина Іванівна

 

1

Білійчук Андрій

9-в

вільна боротьба

 

2

Бодоряк Владислав

7

вільна боротьба

 

3

Вишницький Олександр

9-в

вільна боротьба

 

4

Волинський Анатолій

11-в

вільна боротьба

 

5

Гика Андрій

11-в

вільна боротьба

 

6

Дола Кирило

9-в

вільна боротьба

 

7

Дуняк Юрій

10-г

вільна боротьба

 

8

Жеребило Ярослав

11-в

вільна боротьба

 

9

Ідзінський Юрій

11-в

вільна боротьба

 

10

Ільницький Василь

10-в

вільна боротьба

 

11

Квіт Віктор

9-в

вільна боротьба

 

12

Михальський Олександр

10в

вільна боротьба

 

13

Нінець Роман

9-в

вільна боротьба

 

14

Попадюк Мирослав

11-в

вільна боротьба

 

15

Прусак Руслан

8-б

вільна боротьба

 

16

Рибін Володимир

10-в

вільна боротьба

 

17

Рус Ілля

10-в

вільна боротьба

 

18

Сваричевський Андрій

8-б

вільна боротьба

 

19

Сержантов Володимир

11-в

вільна боротьба

 

20

Скумін Олександр

11-в

вільна боротьба

 

21

Стасів Віктор

10-в

вільна боротьба

 

22

Стасюк Данило

9-в

вільна боротьба

 

23

Чекмак Андрій

8-б

вільна боротьба

 

24

Шимков Михайло

9-в

вільна боротьба

 

25

Шкребляк Петро

8-б

вільна боротьба

 

Виховна група № 7    вих. Дука Наталія Борисівна

 

1

Бойчук Юлія

11-в

гандбол

 

2

Бондарєва Оксана

8-б

гандбол

 

3

Борисевич Яна

8-б

гандбол

 

4

Братковська Ольга

9-б

гандбол

 

5

Братковська Юліанна

9-б

гандбол

 

6

Васильков Оксана

10-в

гандбол

 

7

Воронова Марія-Ліза

9-б

гандбол

 

8

Головко Юлія

10-в

гандбол

 

9

Дмитришин Діанна

8-б

гандбол

 

10

Думанська Марина

10-в

гандбол

 

11

Жолобович Олександра

11-в

гандбол

 

12

Козак Катерина

8-б

гандбол

 

13

Карковська Анастасія

8-б

гандбол

 

14

Коцаб'юк Наталія

11-в

гандбол

 

15

Нагірна Ілона

10-в

гандбол

 

16

Ничик Яна

10-в

гандбол

 

17

Овчаренко Ангеліна

8-б

гандбол

 

18

Петрушко Вікторія

8-б

гандбол

 

19

Пихайленко Софія

9-б

гандбол

 

20

Поляк Тетяна

11-в

гандбол

 

21

Савчук Марина

10-в

гандбол

 

22

Фостяк Ольга

9-б

гандбол

 

23

Фроляк Валентина

9-б

гандбол

 

24

Пилявець Анна

ІІ курс

лег/атлетика

 

25

Череп Тетяна

11-в

гандбол

 

26

Война Руслана

9-б

суч/п'ятиборство

 

Виховна група № 8   вих. Петик Ірина Михайлівна

 

1

Береза Христина

ІІ курс

вільна боротьба

 

2

Бірюкова Юлія

І курс

велоспорт

 

3

Голуб  Анна

9-б

лег/атлетика

 

4

Данча Софія

9-б

лег/атлетика

 

5

Демко Христина

І курс

вільна боротьба

 

6

Дорофєєва Анна

10-г

лег/атлетика

 

7

Загайська Ольга

І курс

вільна боротьба

 

8

Заскалько Ілонна

11-в

лег/атлетика

 

9

Заяц Тетяна

8-а

вільна боротьба

 

10

Лавринчук Анастасія

10-а

вільна боротьба

 

11

Лисак Ангеліна

І курс

вільна боротьба

 

12

Матвійок Анастасія

11-в

лег/атлетика

 

13

Міклош Вікторія

10-а

вільна боротьба

 

14

Остапук Ірина

ІІ курс

вільна боротьба

 

15

Павлова Євгенія

І курс

вільна боротьба

 

16

Падошик Анастасія

10-а

вільна боротьба

 

17

Потапчук Крістіна

10-в

бокс

 

18

Прокопчук  Крістіна

9-б

лег/атлетика

 

19

Сивак Аліна

10-а

вільна боротьба

 

20

Солодуха Тетяна

10-в

лег/атлетика

 

21

Ткачук Даніела

7

вільна боротьба

 

22

Федак Мар'яна

9-б

лег/атлетика

 

23

Холод Софія

11-а

велоспорт

 

24

Цап Мирослава

11-в

лег/атлетика

 

25

Чаленко Катерина

10-а

вільна боротьба

 

26

Шостак Мар'яна

9-б

лег/атлетика

 

27

Штибель Діанна

7

лег/атлетика

 

28

Харитонюк Олександр

11-в

бокс

 

Виховна група № 9  вих. Волянюк Світлана Михайлівна

 

1

Алпеєва Анастасія

9-а

вільна б-ба

 

2

Анікієнко Дарина

11-в

фехтування

 

3

Аржанова Анастасія

ІІІ курс

кул/стрільба

 

4

Бабіцька Вікторія

9-а

вільна б-ба

 

5

Брень Юлія

11-а

веслування

 

6

Вовчак Романа

9-а

вільна б-ба

 

7

Горенчук Олександра

11-в

суч/п'ятиборство

 

8

Жуковська Марта

11-а

худ/гімнастика

 

9

Зелених Катерина

9-а

вільна б-ба

 

10

Зембіцька Анжеліка

11-в

фехтування

 

11

Козак Мар'яна

9-а

вільна б-ба

 

12

Конарєва Поліна

І курс

кул/стрільба

 

13

Красуля Ніка

 

вільна б-ба

 

14

Кузьма Анастасія

11-в

лег/атлетика

 

15

Куцериб Анна

ІІІ курс

суч/п'ятиборство

 

16

Кушнірук Ільна

9-а

вільна б-ба

 

17

Михальська Зоряна

11-а

веслування

 

18

Племянник Ірина

ІІІ курс

лег/атлетика

 

19

Рускан Тамара

11-в

лег/атлетика

 

20

Рябоволова Вероніка

10-а

вільна б-ба

 

21

Сорока Яна

11-а

вільна б-ба

 

22

Тарнавська Евеліна

8-а

кул/стрільба

 

23

Томищ Марія

8-а

вільна б-ба

 

24

Туровчук Дарина

11-а

вільна б-ба

 

25

Хмельницька Анна

ІІІ курс

кул/стрільба

 

26

Чудик Оксана

9-а

вільна б-ба

 

27

Шевченко Альона

11-а

кул/стрільба

 

Виховна група № 10 вих.

1

Нагорний Сергій

І курс

веслування

2

Метевосов Артем

І курс

фехтування

3

Кожушко Дмитро

І курс

велоспорт

4

Сидоренко Владислав

І курс

бокс

5

Тишковець Андрій

І курс

бокс

6

Колос Мар'яна

І курс

вільна б-ба

7

Дикий Олександр

ІІ курс

суч/п'ятиб

8

Вашечкін Олександр

ІІ курс

вільна б-ба

9

Корець Андрій

ІІ курс

веслування

10

Поляков Юрій

ІІ курс

велоспорт

11

Гордишинський Артур

ІІ курс

важка атл.

12

Тільченко Тимофій

ІІ курс

гандбол

13

Мартон Роберт

ІІ курс

бокс

14

Нестеренко Лілія

ІІ курс

кул/стрільба

15

Скрипник Вадим

ІІІ курс

вільна б-ба

16

Довгун Олег

ІІІ курс

бокс

17

Пінчук Любомир

ІІІ курс

бокс

18

Селіверстов Роман

ІІІ курс

велоспорт

19

Кравчук Вадим

ІІІ курс

лег/атлетика

20

Ільницький Андрій

ІІІ курс

лег/атлетика

21

Зуб Олег

ІІІ курс

кул/стрільба

22

Шеметило Олександр

ІІІ курс

веслування

23

Назарук Артур

ІІІ курс

лег/атлетика

24

Трохімчук Юрій

ІІІ курс

лег/атлетика

25

Гурський Ярослав

ІІІ курс

вільна б-ба

             

 

 


 



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види