47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Список студентів


І курс
1.     
Алпєєва
Анастасія
Ігорівна
˗        відділення вільної боротьби
2.     
Білійчук
Андрій
Іванович
˗        відділення вільної боротьби
3.     
Вовчак
Романа
Ігорівна
˗        відділення вільної боротьби
4.     
Квіт
Віктор
Вікторович
˗        відділення вільної боротьби
5.     
Стасюк
Данило
Олександрович
˗        відділення вільної боротьби
6.     
Чудик
Оксана
Богданівна
˗        відділення вільної боротьби
7.     
Лукачук
Соломія
Юріївна
˗        відділення велоспорту
8.     
Яковлев
Микита
Васильович
˗        відділення велоспорту
9.     
Андрухів
Іванна
Ігорівна
˗        відділення веслування
10. 
Кушнірук
Ілона
Ігорівна
˗        відділення веслування
11. 
Музиченко
Олексій
Сергійович
˗        відділення веслування
12. 
Терета
Валерія
Сергіївна
˗        відділення веслування
13. 
Кечеджи
Ігор
Ігорович
˗        відділення водного поло
14. 
Андрухів
Максим
Андрійович
˗        відділення легкої атлетики
15. 
Васічкін
Юрій
Вікторович
˗         відділення легкої атлетики
16. 
Шостак
Мар’яна
Володимирівна
˗        відділення легкої атлетики
17. 
Баблюк
Денис
Васильович
˗        відділення кульової стрільби
18. 
Кігітов
Гліб
Андрійович
˗        відділення кульової стрільби
19. 
Коваль
Владислава
Денисівна
˗        відділення кульової стрільби
20. 
Васильків
Катерина
Володимирівна
˗        відділення санного спорту
21. 
Онишкевич
Катрін
Андріївна
˗        відділення стрільби з лука
22. 
Война
Руслана
Вячеславівна
˗        відділення суч.п’ятиборства
23. 
Зубач
Андрій
Андрійович
˗        відділення суч.п’ятиборства
24. 
Ільків
Валентин
Ярославович
˗        відділення суч.п’ятиборства
25. 
Проченко
Валерія
Вікторівна
˗        відділення фехтування
ІІ курс
1.     
Куля
Дмитро
Євгенійович
˗        відділення боксу
2.     
Озимок
Дмитро
Сергійович
˗        відділення веслування
3.     
Падошик
Анастасія
Ігорівна
˗        відділення вільної боротьби
4.     
Рябоволова
Вероніка
Олександрівна
˗        відділення вільної боротьби
5.     
Чаленко
Катерина
Дмитрівна
˗        відділення вільної боротьби
6.     
Сивак
Аліна
Анатоліївна
˗        відділення вільної боротьби
7.     
Чемердовська
Едіта
Михайлівна
˗        відділення вільної боротьби
8.     
Рибін
Володимир
Сергійович
˗        відділення вільної боротьби
9.     
Канака
Мар'ян
Андрійович
˗        відділення велоспорту
10. 
Канака
Олег
Андрійович
˗        відділення велоспорту
11. 
Гудзь
Назар
Юрійович
 ˗ відділення велоспорту
12. 
Кривич
Олександр
Андрійович
˗        відділення велоспорту
13. 
Романенков
Валерій
Валерійович
˗        відділення велоспорту
14. 
Бабський
Нестор
Тарасович
˗        відділення водного поло
15. 
Погосян
Антон
Дмитрович
˗        відділення водного поло
16. 
Сова
Юрій
Романович
˗        відділення водного поло
17. 
Гудзий
Святослав
Михайлович
˗        відділення кульової стрільби
18. 
Колесник
Юрій
Олегович
˗        відділення кульової стрільби
19. 
Лавський
Владислав
Федорович
˗        відділення легкої атлетики
20. 
Драбінська
Наталія
Андріївна
˗        відділення санного спорту
21. 
Комарова
Олександра
Вадимівна
˗        відділення стрільби з лука
22. 
Гойда
Даниїл
Данилович
˗        відділення фехтування
23. 
Свистіль
Віталій
Володимирович
˗        відділення фехтування
24. 
Юрін
Ігор
Дмитрович
˗        відділення фехтування
ІІІ курс
1.  
Кравець
Олександр
Русланович
˗   відділення боксу
2.  
Харитонюк
Олександра
Олександрівна
˗   відділення боксу
3.  
Туровчук
Дарина
Вікторівна
˗   відділення вільної боротьби
4.  
Сорока
Яна
Василівна
˗   відділення вільної боротьби
5.  
Ідзінський
Юрій
Юрійович
˗   відділення вільної боротьби
6.  
Федечко
Кирило-Володимир
Юрійович
˗   відділення веслування
7.  
Мазовський
Тарас
Вікторович
˗   відділення веслування
8.  
Михальська
Зоряна
Ярославівна
˗   відділення веслування
9.  
Матвійок
Анастасія
Андріївна
˗   відділення легкої атлетики
10. 
Заскалько
Ілона
Олександрівна
˗   відділення легкої атлетики
11. 
Замико
Олег
Андрійович
˗   відділення кульової стрільби
12. 
Пакліковська
Софія
Юріївна
˗   відділення кульової стрільби
13. 
Злонкевич
Андрій-Олег
Орестович
˗   відділення кульової стрільби
14. 
Шевченко
Альона
Ігорівна
˗   відділення кульової стрільби
15. 
Коростильов
Павло
Сергійович
˗   відділення кульової стрільби
16. 
Худа
Антон
Юрійович
˗   відділення стрільби з лука

 



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види