47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Навчальні результати


  Рейтинг учнів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру  2017/2018 навчального року
(навчальні показники)
 

Місце за
І сем.
Прізвище учня
КРНД за І сем.
Відділення
Клас
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ
1
Санніков Микола
0,907
сучасне п’ятиборство
9-б
2
Іванів Вікторія
0,892
художня гімнастика
11-в
3
Фокащук Назарій
0,856
футбол
10-б
4
Мокрик  Мар’ян
0,852
футбол
10-б
5
Жеплінська Марта
0,850
веслування на байдарках та каное
11-а
6
Яремко Діана
0,843
художня гімнастика
10-в
7
Плескун Руслан
0,842
кульова стрільба
11-а
8
Груша Микита
0,838
футбол
9-в
9
Кашуба Михайло
0,828
футбол
9-в
10
Черненко Марта
0,825
художня гімнастика
11-в
11
Савчук Гліб
0,824
футбол
9-в
12-14
Клуннікова Ольга
0,819
сучасне п’ятиборство
9-б
Назарчук Роман
футбол
9-в
Рубаха Остап
легка атлетика
9-г
15
Щерба Вероніка
0,814
гандбол
9-б
16
Сич Олексій
0,813
футбол
11-б
17
Гринчук Назар
0,806
футбол
7
18
Скобельська Манола
0,799
вільна боротьба
9-а
19
Іваночко Анастасія
0,796
художня гімнастика
10-в
20
Бавшина Вікторія
0,794
стрільба з лука
9-г
21
Скорупська Анастасія
0,784
додатковий контингент (теніс)
8-а
22-24
Василів Ольга
0,779
веслування
8-а
Майкут Христина
гандбол
9-б
Кашперук Іван
футбол
9-в
25-27
Бабич Назар
0,775
сучасне п’ятиборство
8-б
Петрусенко Арсеній
водне поло
9-б
Федишин Марта
художня гімнастика
9-б
28-30
Шкрет Анна
0,773
санний спорт
7
Реган Руслан
легка атлетика
10-б
Воробець Роман
водне поло
10-в
31
Васильєва Софія
0,77
стрільба з лука
9-г
32-33
Бекерська Юлія
0,767
художня гімнастика
11-а
Возняк Марія-Соломія
кульова стрільба
11-а
34
Зубач Андрій
0,763
сучасне п'ятиборство
11-в
35-36
Дуда Зоряна
0,760
гандбол
8-б
Махінка Денис–Павло
футбол
9-в
37-38
Трач Юлія
0,759
кульова стрільба
10-а
Стень Сергій
футбол
10-б
39-40
Калинчук Тимофій
0,758
футбол
11-б
Мудрик Владислав
футбол
11-б
41-43
Янович Акім
0,755
футбол
7
Шепіленко Катерина
додатковий контингент (гірсько-лижний спорт)
9-а
Савчин Софія-Надія
гандбол
9-б
44-45
Козак Богдан
0,754
футбол
11-б
Лукіянчук Дмитро
футбол
11-б
46-49
Козловський Денис
0,750
футбол
8-а
Буць Ян-Данило
водне поло
8-б
Ганзін Андрій
велоспорт
10-а
Горик Ярослав
стрільба з лука
10-б
ДОСТАТНІЙ РІВЕНЬ
50-53
Катрич Віталій
0,745
футбол
7
Сморжанюк Володимир
футбол
7
Гавронський Василь
футбол
8-а
Яроцький Тарас
футбол
8-а
54
Дідошак Олександр
0,740
вільна боротьба
9-г
55
Шостак Мар'яна
0,738
легка атлетика
11-в
56-57
Блащук Костянтин
0,736
футбол
7
Прусак Руслан
вільна боротьба
10-в
58
Кіраль Олег
0,735
бокс
9-г
59
Баблюк Денис
0,733
кульова стрільба
11-а
60
Твердохліб Софія
0,731
фехтування
7
61-62
Мох Олександра
0,730
санний спорт
8-а
Марків Павло-Ростислав
футбол
9-в
63-65
Вовк Ярина
0,729
кульова стрільба
11-а
Братковська Ольга
гандбол
11-в
Коцюба Олександра
гандбол
11-в
66-67
Савчин Володимир
0,727
футбол
7
Тарновська Евеліна
кульова стрільба
10-а
68-70
Проказа Любов
0,725
гандбол
8-б
Зуб Юрій
веслування на байдарках та каное
11-а
Алєксєєв Костянтин
водне поло
11-в
71
Балух Ігор
0,722
водне поло
10-в
72
Хоменець Олександра
0,721
вільна боротьба
9-а
73-74
Кіщук Анна
0,718
гандбол
7
Дуб Андрій
футбол
10-б
75-77
Тельмінов Даниїл
0,716
футбол
8-а
Грозний-Фіалковський К.
фехтування
9-в
Хомутовський Вадим
футбол
9-в
78
Шепіленко Анастасія
0,713
додатковий контингент (гірські лижі)
11-а
79-82
Ібрагімов Роман
0,711
футбол
8-а
Падошик Ольга
вільна боротьба
9-а
Прокоп’як Ірина
гандбол
9-б
Сапуга Марко
футбол
9-в
83
Гудзінський Вадим
0,708
футбол
11-б
84-85
Глушко Іван
0,706
футбол
8-а
Кондратенко Володимир
велоспорт
8-а
86-89
Довбуш Богдан
0,704
додатковий контингент (великий теніс)
7
Плечищева Вікторія
гандбол
7
Яремчук Вадим
футбол
10-б
Шмульська Ірина
стрільба з лука
11-в
90
Ганяк Іван
0,701
футбол
8-а
91-92
Павлюх Соломія
0,696
стрільба з лука
9-г
Васічкін Юрій
легка атлетика
11-в
93
Дяк Святослав
0,694
футбол
10-б
94
Губицький Олександр
0,692
футбол
11-б
95-97
Гупаловський Дмитро
0,690
водне поло
7
Цюрпалевич Аліна
додатковий контингент (теніс)
10-а
Борик Максим
стрільба з лука
10-в
98-99
Колодяжна Анастасія
0,688
кульова стрільба
11-а
Поріцький Ярослав
водне поло
11-в
100-102
Шарун Володимир
0,686
футбол
8-а
Муха Христина
кульова стрільба
9-а
Дяченко Олеся
гандбол
9-б
103-106
Винник Марія
0,685
вільна боротьба
10-а
Гінка Анна-Лаура
додатковий контингент (теніс)
10-а
Сущак  Назар
футбол
10-б
Козак Катерина
гандбол
10-в
107-113
Рожко Дмитро
0,681
футбол
7
Гентош Анастасія
фехтування
8-б
Васютик Денис
футбол
9-в
Кузнєцов Олександр
водне поло
9-г
Винник Соломія
вільна боротьба
10-а
Шеремета Софія
вільна боротьба
10-а
Гулевський Денис
футбол
10-б
114-116
Музиченко Олексій
0,679
веслування на байдарках та каное
11-а
Замулянець Андрій
додатковий контингент (волейбол)
11-б
Осика Максим
водне поло
11-в
117-122
Мартинюк Людмила
0,676
гандбол
7
Кукуруза Вадим
футбол
8-а
Онищук Софія
фехтування
8-б
Поляк Марія
гандбол
8-б
Луцик Анна
вело спорт
9-а
Сулик Марія
кульова стрільба
10-а
123-125
Штифанович Олександр
0,672
футбол
8-а
Безсмертна Олександра
художня гімнастика
9-б
Малакі Олексій
футбол
9-в
126-131
Гриньків Дмитро
0,667
футбол
8-а
Шомко Василь
футбол
8-а
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
8-б
Ткач Андрій
вільна боротьба
9-б
Война Руслана
сучасне п`ятиборство
11-в
Голуб Анна
легка атлетика
11-в
132
Алпєєва Анастасія
0,663
вільна боротьба
11-а
133-134
Дубовий Іван
0,662
футбол
8-а
Приступа Уляна
веслування
9-а
135
Коваленко Дмитро
0,657
футбол
7
136-138
Дмитрійчук Дмитро
0,654
кульова стрільба
11-а
Кушнірук Ілона
веслування на байдарках та каное
11-а
Романік Микола
футбол
11-б
139-140
Булачек Володимир
0,653
водне поло
10-в
Чекмак Андрій
вільна боротьба
10-в
141-143
Агаджанов Чінгіз
0,652
водне поло
8-б
Никифорук Діана
гандбол
9-б
Алєйнікова Марія
легка атлетика
9-г
144-145
Андрухів Іванна
0,650
веслування на байдарках та каное
11-а
Антощак Вероніка
кульова стрільба
11-а
146-148
Гілевич Крістіна
0,648
кульова стрільба
10-а
Мацола Дарина
вільна боротьба
10-а
Петрушко Вікторія
гандбол
10-в
149-150
Хлань Максим
0,647
футбол
9-в
Латта Єлизавета
легка атлетика
9-г
151
Прокопчук Крістіна
0,646
легка атлетика
11-в
152
Дідик  Роман
0,644
Футбол
10-б
153-156
Гнелицька Олена
0,642
гандбол
8-б
Федун Юлія
сучасне п’ятиборство
8-б
Шупарський Владислав
вільна боротьба
9-г
Мартиняк Юрій
футбол
11-б
157-160
Гірняк Роман
0,639
кульова стрільба
7
Закашевська Маргарита
додатковий контингент (важка атлетика)
10-а
Вайнагій Кароліна
легка атлетика
10-в
Наумова Жанна
стрільба з лука
10-в
161-163
Степаненкова Тетяна
0,638
веслування на байдарках та каное
11-а
Андрухів Максим
легка атлетика
11-в
Білійчук Андрій
вільна боротьба
11-в
164-167
Матвіїв Юрій
0,637
футбол
8-а
Полащенко Павло
водне поло
8-б
Толстяк Дмитро
футбол
9-в
Гащук Максим
водне поло
9-г
168-170
Фостик Максим
0,634
футбол
7
Караїм Максим
легка атлетика
10-б
Дмитришин Діана
гандбол
10-в
171
Денега Артем
0,633
футбол
11-б
172
Яценко Василь
0,632
вільна боротьба
9-г
173
Юзвяк Каріна
0,630
санний спорт
10-а
174-178
Шарабура Єгор
0,627
футбол
8-а
Зелик Арсеній
водне поло
8-б
Плескун Роман
кульова стрільба
9-а
Завальний Олексій
водне поло
9-б
Охоцький Назарій
футбол
9-в
179-183
Повк Кароліна
0,623
вільна боротьба
9-а
Прус Дмитро
санний спорт
9-а
Ліщинський Володимир
водне поло
9-б
Пястка Ростислав
бокс
9-г
Якубець Ігор
водне поло
9-г
184-186
Качмарик Роман
0,621
веслування на байдарках та каное
11-а
Лукачук Соломія
велоспорт
11-а
Бідний Мирон
футбол
11-б
187
Посівнич Олег
0,620
водне поло
10-в
188
Дурдас Андрій
0,618
футбол
9-в
189-190
Бас Денис
0,616
водне поло
10-в
Ходор Марія-Владислава
легка атлетика
10-в
191-193
Єлманова Марія
0,613
сучасне п’ятиборство
8-б
Серетко Анастасія
фехтування
9-г
Пихайленко Софія
гандбол
11-в
194-198
Гойда Яків
0,608
фехтування
8-б
Мазепа Михайло
легка атлетика
8-б
Рава Уляна
легка атлетика
8-б
Поліщук Володимир
кульова стрільба
9-а
Васильків Катерина
санний спорт
11-а
199-200
Зелених Катерина
0,604
вільна боротьба
11-а
Ковалик Софія
додатковий контингент ( художня гімнастика )
11-в
201-203
Дацюк Андрій
0,603
футбол
8-а
Толстіков Артем
водне поло
9-б
Чорний Михайло
футбол
9-в
204
Заяц Тетяна
0,602
вільна боротьба
10-а
205
Краснобокий Юрій
0,598
футбол
8-а
206-207
Слонівський Віталій
0,597
сучасне п’ятиборство
7
Ходукін Михайло
футбол
10-б
208-209
Булах Єва
0,593
стрільба з лука
9-г
Мартинюк Дем’ян
футбол
10-б
210-211
Воронова Марія-Луїза
0,592
гандбол
11-в
Фроляк Валентина
гандбол
11-в
212-215
Троян Станіслав
0,588
водне поло
9-б
Петрук Нікіта
футбол
9-в
Терета Валерія
веслування на байдарках та каное
11-а
Пилипенко Вікторія
додатковий контигнет ( художня гімнастика )
11-в
216-223
Мікула Лук'ян
0,583
Водне поло
7
Васковський Данило
легка атлетика
8-б
Бодоряк Владислав
вільна боротьба
9-б
Самсонов Єгор
водне поло
9-б
Юришка Віталій
футбол
9-в
Кекляк Олена
легка атлетика
9-г
Буртник Василь
футбол
10-б
Ковальчук Юрій
сучасне п’ятиборство
10-б
224-226
Винницький Василь
0,579
додатковий контингент (триатлон)
10-а
Слюсар Денис
футбол
10-б
Борисевич Яна
гандбол
10-в
227-228
Пшеничняк Христина
0,578
вільна боротьба
8-а
Коломийцев Павло
водне поло
8-б
229-230
Ільків Валентин
0,575
сучасне пятиборство
11-в
Квіт Віктор
вільна боротьба
11-в
231-235
Павелко Віра
0,574
кульова стрільба
8-а
Балог  Ярослав
футбол
10-б
Раделицький  Юрій
футбол
10-б
Білик Юрій
вільна боротьба
10-в
Овчаренко Ангеліна
гандбол
10-в
236-237
Бабіцька Вікторія
0,571
вільна боротьба
11-а
Тимофіїв Христина
вільна боротьба
11-а
238
Кривич Анастасія
0,569
вело спорт
9-а
239-241
Фетько Олександр
0,565
футбол
7
Савчин Володимир
веслування на байдарках і каное
10-а
Боднар Тарас
Футбол
10-б
242
Лозинський Павло
0,564
сучасне п’ятиборство
8-б
243
Дола Кирил
0,563
вільна боротьба
11-в
244
Борисенко В'ячеслав
0,560
футбол
10-б
245
Антонюв Андріана
0,559
вільна боротьба
8-а
246
Лісовий Михайло
0,558
водне поло
11-в
247
Гнідь Остап
0,556
водне поло
10-в
248-249
Фляк Іван
0,554
легка атлетика
9-г
Вовчак Романна
вільна боротьба
11-а
250-251
Кривенко Давид
0,551
футбол
10-б
Сліпець Остап
стрільба з лука
10-б
252-253
Горох Валентин
0,550
футбол
11-б
Онишкевич Катрін
стрільба з лука
11-в
254-255
Река Мар'ян
0,549
веслування
9-а
Вовк Юрій
вільна боротьба
9-б
256-257
Антолюк Андріана-Марія
0,542
легка атлетика
7
Пилипів Олег-Роман
санний спорт
10-а
258
Ваксман Костянтин
0,539
стрільба з лука
8-б
259
Бойчук Олег
0,537
Футбол
10-б
260
Попик Михайло
0,534
додатковий контингент (настільний теніс)
9-б
261-262
Кропивник Микола
0,533
веслування на байдарках та каное
11-а
Стасюк Данило
вільна боротьба
11-в
263-265
Дебич Василь
0,532
футбол
7
Панченяк Владислав
водне поло
10-в
Толстой Богдан
водне поло
10-в
266-267
Будзяк Микола
0,529
вільна боротьба
9-г
Лісовик  Роман
футбол
11-б
268-271
Марціновський Даниїл
0,523
санний спорт
7
Семенюк Павло
легка атлетика
10-б
Степанюк Віталій
водне поло
10-в
Федорко Захар
водне поло
10-в
272
Наконечний Роман
0,521
футбол
11-б
273-275
Домбровська Іванна
0,520
санний спорт
9-а
Федюк Аліна
санний спорт
9-а
Мул Олександр
водне поло
9-б
276-277
Голяк Артем
0,517
велоспорт
11-а
Слічний Степан
футбол
11-б
278-280
Герус Анастасія
0,515
легка атлетика
9-г
Зозуляк Олександр
вільна боротьба
9-г
Харковський Андрій
вільна боротьба
9-г
281
Смірнов Олександр
0,514
водне поло
7
282
Шимков Михайло
0,513
вільна боротьба
11-в
283
Мота Денис
0,505
бокс
10-б
284
Балацький Юрій
0,504
легка атлетика
11-в
285-287
Боруцький Назар
0,500
легка атлетика
10-б
Сидоренко Юлія
веслування на байдарках та каное
11-а
Хмелевський Віктор
бокс
11-в
СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ
288
Данилюк Артем
0,496
футбол
11-б
289
Лукеча Павло
0,495
бокс
8-б
290-292
Гротовицький Богдан
0,495
кульова стрільба
10-а
Сваричевський Андрій
вільна боротьба
10-в
Чудик Оксана
вільна боротьба
11-а
293
Мозіль Василь
0,486
додатковий контингент (триатлон)
10-а
294-295
Прокопюк Валерія
0,481
вільна боротьба
10-а
Шмига Максим
фехтування
10-в
296-297
Васільєв Маркіян
0,480
бокс
8-б
Костишин Сергій
вільна боротьба
8-б
298
Сікан Данило
0,479
футбол
11-б
299-300
Почапський Роман
0,477
додатковий контингент (дзюдо)
10-а
Томищ Марія
вільна боротьба
10-а
301-302
Шутяк Юрій
0,475
веслування
9-а
Яковлєв Микита
велоспорт
11-а
303-304
Микитюк Максим
0,472
бокс
10-б
Шкребляк Петро
вільна боротьба
10-в
305-307
Григоришин Валентин
0,471
вільна боротьба
8-б
Парпура Анастасія
кульова стрільба
9-а
Патер Олег
веслування
9-а
308
Микитюк Богдан
0,468
бокс
10-б
309-310
Харчук Петро
0,463
бокс
10-в
Сарамака Дана
додатковий контингент (сноуборд)
11-в
311-312
Яблонський Андріан
0,458
футбол
10-б
Рак Юрій
водне поло
10-в
313-314
Вітович Дмитро
0,456
кульова стрільба
9-а
Пециляк Артур
водне поло
9-б
315
Нінець Роман
0,454
вільна боротьба
11-в
316
Потерейко Артур
0,451
водне поло
9-б
317
Семенець Володимир
0,449
легка атлетика
10-б
318-319
Семенов Дмитро
0,442
санний спорт
11-а
Мельнійчук Вадим
футбол
11-б
320
Конарєва Анастасія
0,436
легка атлетика
9-г
321
Кравцов Юрій
0,435
бокс
10-б
322
Возний Юрій
0,433
бокс
11-в
323
Боднар Михайло
0,431
фехтування
10-а
324
Маційовська Анастасія
0,426
додатковий контингент (кінний спорт)
9-а
325
Добровольський Дмитро
0,417
бокс
10-в
326
Климишин Костянтин
0,394
вільна боротьба
10-в


Рейтинг класів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року
(навчальні показники)


Місце за  І  сем.
Клас
Класний керівник
КРНД за   І сем.
Якість знань,% за  І  сем.
Успіш-
ність,% за  І  сем.
1
9-в
Фігурна І.Я.
0,704
47
100
2
8-а
Барабаш Н.Р.
0,678
58
100
3
7
Ваньо Б.Б.
0,666
38
100
4
9-б
Мацюх Г.Р.
0,658
43
100
5
11-а
Кондратюк А.В.
0,637
30
97
6
9-г
Стасишин У.І.
0,632
22
96
11-б
Фамуляк О.Я.
47
95
7
11-в
Климків О.М.
0,625
24
85
8
8-б
Барабаш Я.М.
0,622
32
100
9
10-а
Задорожна І.І.
0,610
39
100
10
10-б
Шишкова Н.З.
0,606
31
100
11
10-в
Собків К.С.
0,598
16
87
12
9-а
Таранова Л.А.
0,597
20
90
 
 
 
Рейтинг спортивних відділень загальноосвітньої школи-інтернату училища за І семестр 2017-2018 навчального року  (навчальні показники)
 
Місце за  
І  сем.
Спортивне відділення
Старший вчитель
Навчальні показники
КРНД за
І сем.
Якість знань,%
 за І сем.
Успішність, % за І сем.
1
Гандбол
Надич В.І.
0,681
52
100
Сучасне п’ятиборство
Роговенко Н.М.
33
92
2
Дод. контингент
-
0,669
59
91
3
Футбол
Лобасюк В.С.
0,665
44
99
4
Стрільба з лука
Образцова Т.О.
0,661
36
100
5
Кульова стрільба
Коневич Р.В.
0,654
32
95
6
Веслування
Поцюрко М.С.
0,621
31
100
7
Фехтування
Волкова В.Л.
0,617
50
88
8
Велоспорт
Каргут А.С.
0,616
43
100
9
Водне поло
Наумчик Є.Г.
0,610
20
100
10
Легка атлетика
Черних В.М.
0,607
13
96
11
Санний спорт
Жидкова С.М.
0,591
20
95
12
Вільна боротьба
Раковський О.Г.
0,586
19
95
13
Бокс
Леус О.І.
0,502
8
67

 
Рейтинг виховних груп загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року (навчальні показники)

Місце за І сем Виховна група Вихователь Навчальні показники
КРНД за І сем. Якість знань,% Успіш-ність,% за І сем
за І сем
1 3 Голодняк Н.М., Мороз І.З. 0,698 38 100
2 2 Вороняк Г.Н. 0,681 59 100
3 7 Дука Н.Б. 0,674 46 100
4 8 Петик І.М. 0,647 21 100
5 4 Дука Н.Б. 0,638 40 100
6 5 Мороз І.З. 0,629 44 94
7 9 Волянюк С.М. 0,593 20 100
8 1 Статкевич С.Т. 0,58 19 95
9 6 Замлинська Л.О. 0,57 14 95
10 10 Черечина Х.І. 0,516 16 69
 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види