ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Розклад консультацій


 РОЗКЛАД
консультацій  з окремих навчальних предметів
з  учнями загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю училища
у  2  семестрі  2016/2017  навчального  року
 
 
Предмет
Вчитель
Клас
Дні  тижня
Години
1
Українська  мова та  література
Шишкова Н.З.
9-б
Понеділок
13.20-14.05
Мацюх Г.Р.
11-а
Понеділок
14.10 – 14.55
Ковалишин Л.В.
11-г
Пятниця
11.30 – 12.15
2
Математика
Качкевич Л.Г.
10-б
Четвер
13.50-14.35
Задорожна  І.І.
9
Понеділок
13.20 – 14.05
3
Біологія
Горбунова  В.І.
10-б
Четвер
14.40 – 15.25
Таранова Л.А.
11-б
Понеділок
14.10 – 14.55
4
Хімія
Мукалова Н.І.
11-а
Пятниця
12.00 – 12.45
Фамуляк О.Я.
11-б
Вівторок
11.20 – 12.05
5
 
Географія
Ваньо Б.Б.
9-а
Середа
11.30 – 12.15
Фігурна І.Я.
11-г
Понеділок
14.10 – 14.55
6
Історія
Клемба Л.Ю.
11-б
Середа
11.30 – 12.15
Кондратюк А.В.
10-в
Четвер
13.50 – 14.35
7
Англ.мова
Собків К.С.
11-а
Четвер
13.00 – 13.45
Климків О.М.
11-б
Четвер
13.00 – 13.45
 

 
РОЗКЛАД
консультацій  та індивідуальної роботи з учнями
загальноосвітньої  школи- інтернату  спортивного профілю  училища
на безоплатній основі  на 2 семестр  2016/2017  навчального  року
 
  №
Вчитель
Предмет
Дні  тижня
Години
1
Мірка  З.М.
Українська  мова та література
Четвер
13.45-14.30
2
Шишкова Н.З.
Українська  мова та література
Понеділок
14.10-14.55
3
Мацюх  Г.Р.
Українська  мова та література
Вівторок
12.00-12.45
4
Ковалишин Л.В.
Українська  мова та література
Субота
11.20-12.05
5
Грилицька О.Л.
Зарубіжна   література
Четвер
14.10-14.55
6
Задорожна  І.І.
Математика
Четвер
14.55-15.40
7
Качкевич Л.Г.
Математика
Понеділок
14.10-14.55
8
Барабаш  Н.Р.
Фізика
Вівторок
12.25-13.10
9
Барабаш Я.М.
Фізика, інформатика
Пятниця
11.30-12.45
10
Фамуляк О.Я.
Хімія
Вівторок
12.10-13.05
11
Мукалова Н.І.
Хімія
Субота
11.30-12.15
12
Клемба Л.Ю.
Історія
Вівторок
12.00-12.45
13
Кондратюк А.В.
Історія, правознавство
Середа
11.30-12.15
14
Лозинський Б.Ю.
Історія
Понеділок
14.10-14.55
15
Фігурна  і.Я.
Географія, економіка
П’ятниця
12.00-12.45
16
Ваньо  Б.Б.
Географія
Середа
12.20-13.15
17
Горбунова  В.І.
Біологія
Вівторок
12.00-12.45
18
Таранова Л.А.
Біологія
Середа
12.00-12.45
19
Собків  К.С.
Англійська  мова
Понеділок
14.10-14.55
20
Климків О.М.
Англійська мова
Вівторок
12.00-12.45





















































РОЗКЛАД
факультативних занять з  французької, німецької  мов,
країнознавства,психології спілкування,психології особистості, біохімії
для учнів загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю училища
на  2 семестр  2016/2017  навчального  року
 
 
Навчальний предмет
Вчитель
Клас
День
Час
Французька мова
Троц Н.Б.
10
Понеділок
14.50- 15.35
Середа
12.30- 13.15
Четвер
13.15- 14.35
11
Вівторок
12.30- 13.15
Пятниця
12.30- 13.15
Субота
11.15-
12.00
Німецька мова
Чайківська І.Б.
8
Середа
12.30- 13.15
Вівторок
12.30- 13.15
9
Понеділок
14.05- 14.50
Середа
11.45-
12.30
10
Понеділок
14.50-
15.35
Середа
12.30-
13.15
Четвер
13.15- 14.35
11
Вівторок
12.30- 13.15
Пятниця
12.30- 13.15
Субота
11.15- 12.00
Країно-знавство
Ваньо Б.Б.
10 (І)
Пятниця
11.45-
12.30
Фігурна І.Я.
10 (ІІ)
Четвер
14.40-
15.25
Етикет
Мачайло О.В.
7
Понеділок
13.20-
14.05
8а,б
Четвер
14.40-
15.25
Біохімія
Фамуляк О.Я.
11 (І)
Четвер
14.40-
15.25
11 (ІІ)
Понеділок
14.50-
15.35
Психологія особистості
Мачайло О.В.
10
Вівторок
12.30-
13.15


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види