ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Розклад консультацій


 РОЗКЛАД
консультацій  з окремих навчальних предметів
з  учнями загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю училища у  1  семестрі  2017/2018  навчального  року

 
 
Предмет
 
Вчитель
 
Клас
 
Дні  тижня
 
Години
1
Українська  мовата  література
Шишкова Н.З.
10-а
Четвер
13.20 - 14.05
Мірка З.М.
11-б,в
Понеділок
14.10 – 14.55
2
Математика
Качкевич Л.Г.
11-а,7
Четвер
13.50 - 14.35
3
Біологія
Горбунова  В.І.
11-в
Четвер
14.40 – 15.25
Таранова Л.А.
8-б
Понеділок
14.10 – 14.55
4
Хімія
Фамуляк О.Я.
11-а
Вівторок
11.20 – 12.05
5
Географія
Фігурна І.Я.
8-а
Понеділок
14.10 – 14.55
6
Історія
Кондратюк А.В.
11-в
Четвер
13.50 – 14.35
7
Фізика
Кучабська Л.М.
11-а,в
Середа
11.20 – 12.05
 

РОЗКЛАД
консультацій  та індивідуальної роботи з учнями
загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю училища на безоплатній основі
на 1 семестр 2017/2018  навчального  року
 
 
 
Вчитель
 
Предмет
 
Дні  тижня
 
Години
1
Мірка  З.М.
Українська  мова та література
Четвер
14.10-14.55
2
Шишкова Н.З.
Українська  мова та література
Понеділок
14.10-14.55
3
Мацюх  Г.Р.
Українська  мова та література
Вівторок
12.00-12.45
4
Переведенцева Т.І.
Математика
Вівторок
11.20-12.05
5
Грилицька О.Л.
Зарубіжна   література
Четвер
14.10-14.55
6
Задорожна  І.І.
Математика
Четвер
14.55-15.40
7
Качкевич Л.Г.
Математика
Понеділок
14.10-14.55
8
Барабаш  Н.Р.
Фізика
Вівторок
12.25-13.10
9
Барабаш Я.М.
Фізика, інформатика
П’ятниця
11.30-12.45
10
Фамуляк О.Я.
Хімія
Вівторок
12.10-13.05
11
Мукалова Н.І.
Хімія
Субота
11.30-12.15
12
Клемба Л.Ю.
Історія
Середа
12.00-12.45
13
Кондратюк А.В.
Історія, правознавство
Вівторок
11.30-12.15
14
Лозинський Б.Ю.
Історія
П’ятниця
12.00-12.45
15
Фігурна  і.Я.
Географія, економіка
П’ятниця
12.00-12.45
16
Ваньо  Б.Б.
Географія
Середа
12.20-13.15
17
Горбунова  В.І.
Біологія
Вівторок
12.00-12.45
18
Таранова Л.А.
Біологія
Середа
12.00-12.45
19
Собків  К.С.
Англійська  мова
П’ятниця
12.00-12.45
20
Климків О.М.
Англійська мова
Вівторок
12.00-12.45




























РОЗКЛАД
факультативних занять з  французької, німецької  мов,
країнознавства, християнської етики, «По країнах і континентах», психології особистості, методів розв'язування задач з математики, «Готуємось до ЗНО з математики» для учнів загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю училища
на  1 семестр  2017/2018  навчального  року

Навчальний
предмет
Вчитель
Клас
День
Час
Французька мова
Троц Н.Б.
10
Понеділок
14.50- 15.35
Середа
12.30- 13.15
Четвер
13.50- 14.35
9
Вівторок
12.30- 13.15
П’ятниця
12.30- 13.15
Субота
11.15- 12.00
Німецька мова
Чайківська І.Б.
9
Понеділок
14.05- 14.50
Вівторок
11.15- 12.00
Середа
11.15- 12.00
10
Середа
12.05- 12.50
Четвер
13.50- 14.35
Субота
11.30- 12.15
11
Понеділок
14.50- 15.35
Вівторок
12.05- 12.50
Четвер
14.50- 15.35
П’ятниця
11.15- 12.00
12.05- 12.50
Субота
12.20- 13.05
Країно-знавство
Ваньо Б.Б.
10-а,б
П’ятниця
11.45-12.30
Фігурна І.Я.
10-в
Четвер
14.40-15.25
Християнська етика
Мачайло О.В.
8-а
Вівторок
12.30-13.15
8-б
П’ятниця
12.30-13.15
По країнах і континентах
Ваньо Б.Б.
7
Четвер
14.40-15.25
Психологія особистості
Мачайло О.В.
9-а
Понеділок
14.10- 14.55
9-б
Понеділок
14.55- 15.40
9-в
Четвер
14.50-15.35
9-г
Субота
11.15- 12.00
Методи розв'язування задач з математики
Качкевич Л.Г.
11-а
Понеділок
14.10- 14.55
Готуємось до ЗНО з математики
Качкевич Л.Г.
11-б
Понеділок
15.00- 15.45
11-в
Четвер
15.00- 15.45


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види